



Монітор PHILIPS 272E1CA/00 вигнутий VA 27",1920*1080,75 Гц27" FHD/VA LED/75Hz/4ms/HDMI, VGA, DP/Black
- В наявності
- Код: 3694482
7 999 ₴
Вигнутий монітор від Philips призначений для використання як в домашніх умовах, так і в офісі. Він отримав 27-дюймовий екран з матовою VA-матрицею та роздільною здатністю Full HD. Вона дозволить працювати, грати або дивитись відео-контент без втрати якості зображення навіть у сонячний день. Завдяки широким кутам огляду, які мають 178 градусів, та високій графічній контрастності, за таким монітором з легкістю можуть працювати графічні дизайнери та любителі хорошої передачі кольорів.
Дана модель отримала декілька технологій. SmartContrast забезпечить оптимальний рівень контрастності, який, при потребі, можна регулювати під особисті потреби. Така технологія важлива для геймерів, вони можуть освітлити навіть найтемніші закутки гри, тому з легкістю зможуть віднайти своїх ворогів та знешкодити їх. SmartImage дозволяє вибрати один із доступних режимів для більш комфортної гри. Таких режимів три – FPS, Racing та RTS. Flicker Free відповідає за зменшення мерехтіння екрану. LowBlue фільтрує синій колір та зменшує навантаження на очі. Philips 272E1CA/00 отримав LED-підсвітку, яка не має в своєму складі ртуті. Не дарма монітори даного виробника називають екологічно безпечними.
Монітор має тонку рамку, яка дозволяє при наявності декількох ідентичних виробів створити мультимоніторну конфігурацію. Така можливість дозволить глибше поринути у події динамічної гри або захопливого фільму. Також таку конфігурацію часто використовують для роботи з редагуванням фото чи відео.
Із інтерфейсів наявні такі порти – VGA, HDMI та DisplayPort. Саме за допомогою них можна з'єднувати між собою монітори чи підключати їх до джерела відеосигналу.
Дизайн виробу сучасний та стильний, виконаний у чорному кольорі. Підставка отримала лаконічний дизайн. Вона забезпечить монітору надійну стійкість. Завдяки кріпленню VESA, Philips 272E1CA/00 можна розміщати на стіну для економії простору кімнати, а його кут нахилу можна легко регулювати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 4 мс |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 38 |
| USB | Немає |
| Інтерфейси | VGA |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Гучність вбудованних колонок | 2*3 Вт |
| Короткий опис | Монітор вигнутий VA 27",1920*1080,75 Гц27" FHD/VA LED/75Hz/4ms/HDMI, VGA, DP/Black |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Вигнутий екран |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
- Ціна: 7 999 ₴



