Монітор BENQ GW2490TC White 23.8" 16:9 IPS РК 1920х1080, 144 Гц, 5 мс GtG , 99% sRGB, FreeSync, 1xHDMI 1.4/1xDP 1.2/1x
- Немає в наявності
- Код: 3737378
7 127 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комфорт для очей на весь день
Працюєте з документами, таблицями та нескінченними вікнами? BenQ GW2490TC допоможе зменшити навантаження на зір завдяки фірмовій технології BenQ Eye-Care Triple Protection. Лаконічний дизайн, чітке зображення та адаптивний захист очей роблять цей монітор ідеальним для продуктивної роботи протягом усього дня.
Адаптивний Eye-Care — стабільний комфорт без зайвих налаштувань
Не потрібно постійно змінювати параметри, щоб захистити очі. Монітори BenQ Eye-Care оснащені потрійною системою захисту, яка поєднує:
Eye-CareU — ваш помічник для здоровішого перегляду
Eye-CareU — це розумна функція, що допомагає контролювати екранний час і освітлення. Зручні швидкі налаштування підтримують концентрацію та нагадують про правильний режим роботи.
Сертифікований комфорт, якому можна довіряти
BenQ GW2490TC підтверджує свою безпечність для зору міжнародними стандартами:
Чітке зображення, яке не дратує очі
IPS-матриця та 99% sRGB забезпечують насичені кольори й стабільну чіткість під будь-яким кутом огляду. А ультратонкі рамки з 4 сторін допомагають зосередитися на роботі, зменшуючи візуальні відволікання — особливо під час багатозадачності.
Продуманий дизайн для зручного робочого простору
Монітор створений для охайного столу, зручних підключень і комфортної роботи щодня.
Один USB-C — максимум можливостей
USB-C дозволяє одним кабелем:
Стильний мінімалізм і суцільне зображення — для більшої концентрації та комфортного перегляду.
Ергономіка, яка підлаштовується під вас
GW2490TC підтримує налаштування:
Працюєте з документами, таблицями та нескінченними вікнами? BenQ GW2490TC допоможе зменшити навантаження на зір завдяки фірмовій технології BenQ Eye-Care Triple Protection. Лаконічний дизайн, чітке зображення та адаптивний захист очей роблять цей монітор ідеальним для продуктивної роботи протягом усього дня.
Адаптивний Eye-Care — стабільний комфорт без зайвих налаштувань
Не потрібно постійно змінювати параметри, щоб захистити очі. Монітори BenQ Eye-Care оснащені потрійною системою захисту, яка поєднує:
- Visual Optimizer
- Low Blue Light (зменшення синього світла)
- Flicker-Free (без мерехтіння)
Eye-CareU — ваш помічник для здоровішого перегляду
Eye-CareU — це розумна функція, що допомагає контролювати екранний час і освітлення. Зручні швидкі налаштування підтримують концентрацію та нагадують про правильний режим роботи.
Сертифікований комфорт, якому можна довіряти
BenQ GW2490TC підтверджує свою безпечність для зору міжнародними стандартами:
- TÜV Rheinland Eye Comfort 4-Star
- Eyesafe Certification 2.0
Чітке зображення, яке не дратує очі
IPS-матриця та 99% sRGB забезпечують насичені кольори й стабільну чіткість під будь-яким кутом огляду. А ультратонкі рамки з 4 сторін допомагають зосередитися на роботі, зменшуючи візуальні відволікання — особливо під час багатозадачності.
Продуманий дизайн для зручного робочого простору
Монітор створений для охайного столу, зручних підключень і комфортної роботи щодня.
Один USB-C — максимум можливостей
USB-C дозволяє одним кабелем:
- передавати дані
- підключати пристрої
- живити сумісні гаджети
Стильний мінімалізм і суцільне зображення — для більшої концентрації та комфортного перегляду.
Ергономіка, яка підлаштовується під вас
GW2490TC підтримує налаштування:
- висоти
- нахилу
- повороту (swivel)
- режиму pivot
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Білий |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 144 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.28 кг |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 12000000 |
| Контрастність хххх:1 | 1500 |
| Час відгуку | 5 мс |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Розгортка | |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | 144 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 12 |
| USB | USB-С |
| Інтерфейси | Mini-Jack (3.5 mm) |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Гучність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Короткий опис | 23.8" 16:9 IPS РК-монітор, 1920х1080, 144 Гц, 5 мс (GtG), 99% sRGB, FreeSync, 1xHDMI 1.4/1xDP 1.2/1x |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Операційна система | Немає |
| Особливості | USB Type-C Power Delivery |
| Потужність Power Delivery | До 18 Вт |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Сертифікат EDLA | Немає |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 127 ₴











