Монітор PHILIPS 27E1N1800AE/00 4K IPS 27",3840*2160,60 Гц,HDMI*2,DP
- В наявності
- Код: 3728671
10 299 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор PHILIPS 27E1N1800AE/00
Світлодіодна технологія IPS із широким кутом огляду для точної передачі кольорів
IPS-дисплеї використовують передову технологію, що забезпечує кут огляду 178/178 градусів, дозволяючи насолоджуватися чітким зображенням під будь-яким кутом. У порівнянні зі стандартними TN-панелями, IPS-дисплеї демонструють значно яскравіші та насиченіші кольори, що робить їх ідеальними не тільки для перегляду медіаконтенту, але й для професійних завдань, де важлива точність передачі кольорів і стабільна яскравість.
UltraClear 4K UHD (3840x2160) для максимальної деталізації
Philips пропонує дисплеї з роздільною здатністю UltraClear 4K UHD (3840 x 2160), що дозволяє отримувати надзвичайно чіткі зображення. Незалежно від того, чи ви працюєте в CAD-програмах, займаєтесь 3D-графікою або працюєте з великими таблицями, ці дисплеї надають зображення та графіку з найвищою деталізацією.
Технологія High Dynamic Range (HDR) для реалістичних кольорів
HDR виводить перегляд на новий рівень, пропонуючи неймовірну яскравість, високий контраст і багатство кольорів. Завдяки глибоким темним відтінкам і насиченим яскравим тонам, зображення стають більш живими, наповнюючи перегляд реалістичними враженнями.
Плавна робота з Adaptive-Sync
Ігровий процес не повинен страждати від переривчастого відтворення чи спотворень. Технологія Adaptive-Sync забезпечує плавність зображення та швидку реакцію дисплея при будь-якій частоті кадрів, що робить ігри ще більш захоплюючими.
Технології LowBlue і Flicker-Free для комфорту очей
Режим LowBlue і технологія без мерехтіння зменшують навантаження на очі під час тривалого користування монітором, забезпечуючи комфорт навіть при довгій роботі за комп'ютером.
Світлодіодна технологія IPS із широким кутом огляду для точної передачі кольорів
IPS-дисплеї використовують передову технологію, що забезпечує кут огляду 178/178 градусів, дозволяючи насолоджуватися чітким зображенням під будь-яким кутом. У порівнянні зі стандартними TN-панелями, IPS-дисплеї демонструють значно яскравіші та насиченіші кольори, що робить їх ідеальними не тільки для перегляду медіаконтенту, але й для професійних завдань, де важлива точність передачі кольорів і стабільна яскравість.
UltraClear 4K UHD (3840x2160) для максимальної деталізації
Philips пропонує дисплеї з роздільною здатністю UltraClear 4K UHD (3840 x 2160), що дозволяє отримувати надзвичайно чіткі зображення. Незалежно від того, чи ви працюєте в CAD-програмах, займаєтесь 3D-графікою або працюєте з великими таблицями, ці дисплеї надають зображення та графіку з найвищою деталізацією.
Технологія High Dynamic Range (HDR) для реалістичних кольорів
HDR виводить перегляд на новий рівень, пропонуючи неймовірну яскравість, високий контраст і багатство кольорів. Завдяки глибоким темним відтінкам і насиченим яскравим тонам, зображення стають більш живими, наповнюючи перегляд реалістичними враженнями.
Плавна робота з Adaptive-Sync
Ігровий процес не повинен страждати від переривчастого відтворення чи спотворень. Технологія Adaptive-Sync забезпечує плавність зображення та швидку реакцію дисплея при будь-якій частоті кадрів, що робить ігри ще більш захоплюючими.
Технології LowBlue і Flicker-Free для комфорту очей
Режим LowBlue і технологія без мерехтіння зменшують навантаження на очі під час тривалого користування монітором, забезпечуючи комфорт навіть при довгій роботі за комп'ютером.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 8.475 кг |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 4 мс |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 27,24 |
| Інтерфейси | Mini-Jack (3.5 mm) |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Регулювання за висотою |
| Гучність вбудованних колонок | 2 x 2 Вт |
| Динамічна контрастність хххх: 1 | Mega Infinity DCR |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Короткий опис | Монітор 4K IPS 27",3840*2160,60 Гц,HDMI*2,DP |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Adaptive Sync |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Розширена колірна гамма | 8 bit + Hi-FRC |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 299 ₴









