Монітор SAMSUNG LS32CG550EIXUA ігровий вигнутий VA 32",2560*1440,165 Гц
- В наявності
- Код: 3737277
9 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Роздільна здатність QHD
Пориньте у ще реалістичніший ігровий всесвіт. Формат QHD забезпечує у 1,7 раза вищу щільність пікселів порівняно з Full HD, відкриваючи надзвичайно чітке та деталізоване зображення. Більше простору на екрані — ширший огляд і повний контроль над кожною подією.
Вигин 1000R
Максимальне занурення у гру. Кривизна 1000R відповідає природній формі людського ока, охоплюючи периферійний зір і створюючи ефект повної присутності. Кожна сцена виглядає глибшою, яскравішою та ще більш захопливою.
Частота оновлення 165 Гц і час відгуку 1 мс (MPRT)
Блискавична реакція без компромісів. Частота 165 Гц забезпечує надплавне відтворення динамічних сцен без ривків і затримок, а час відгуку 1 мс зменшує розмиття, дозволяючи миттєво реагувати на кожен рух супротивника.
AMD FreeSync
Плавність без розривів. Технологія AMD Radeon FreeSync™ синхронізує роботу монітора та відеокарти, усуваючи розриви кадрів і посмикування. Ігри та фільми відтворюються рівно та стабільно навіть у найшвидших сценах.
HDR10
Більше кольору та контрасту. Підтримка HDR10 відкриває багатство відтінків і підкреслює кожну деталь — від глибоких чорних до яскравих світлих зон. Ігрові світи стають більш насиченими, реалістичними та виразними.
Захист очей і зменшення мерехтіння
Комфорт для тривалих ігрових сесій. Режим захисту очей знижує рівень синього світла, а технологія усунення мерехтіння допомагає зменшити втому. Грайте довше, зберігаючи концентрацію та комфорт для зору.
Пориньте у ще реалістичніший ігровий всесвіт. Формат QHD забезпечує у 1,7 раза вищу щільність пікселів порівняно з Full HD, відкриваючи надзвичайно чітке та деталізоване зображення. Більше простору на екрані — ширший огляд і повний контроль над кожною подією.
Вигин 1000R
Максимальне занурення у гру. Кривизна 1000R відповідає природній формі людського ока, охоплюючи периферійний зір і створюючи ефект повної присутності. Кожна сцена виглядає глибшою, яскравішою та ще більш захопливою.
Частота оновлення 165 Гц і час відгуку 1 мс (MPRT)
Блискавична реакція без компромісів. Частота 165 Гц забезпечує надплавне відтворення динамічних сцен без ривків і затримок, а час відгуку 1 мс зменшує розмиття, дозволяючи миттєво реагувати на кожен рух супротивника.
AMD FreeSync
Плавність без розривів. Технологія AMD Radeon FreeSync™ синхронізує роботу монітора та відеокарти, усуваючи розриви кадрів і посмикування. Ігри та фільми відтворюються рівно та стабільно навіть у найшвидших сценах.
HDR10
Більше кольору та контрасту. Підтримка HDR10 відкриває багатство відтінків і підкреслює кожну деталь — від глибоких чорних до яскравих світлих зон. Ігрові світи стають більш насиченими, реалістичними та виразними.
Захист очей і зменшення мерехтіння
Комфорт для тривалих ігрових сесій. Режим захисту очей знижує рівень синього світла, а технологія усунення мерехтіння допомагає зменшити втому. Грайте довше, зберігаючи концентрацію та комфорт для зору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 165 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.7 кг |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 2500 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 1 мс |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Ні |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 40 |
| USB | Немає |
| Інтерфейси | Mini-Jack (3.5 mm) |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Короткий опис | Монітор ігровий вигнутий VA 32",2560*1440,165 Гц |
| Країна виробництва | Vietnam |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Безрамковий екран |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 75x75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴








