



Монітор MSI MAG 242F IPS 23.8" FHD 1920 x 1080 0,5ms 200Hz 178/178 /DP/HDMI
- В наявності
- Код: 3733633
5 299 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відчуйте захопливий ігровий досвід з ігровим монітором MAG 242F. Він оснащений панеллю 1920x1080 (FHD), частотою оновлення 200 Гц і швидким часом відгуку 0,5 мс (GtG, мін). Монітор підтримує HDR, що покращує деталізацію завдяки налаштуванню контрастності та тіней.
Розроблений для змагальних FPS, RPG/MMORPG від першої особи та авіасимуляторів/гоночних симуляторів, ігровий монітор MSI MAG 242F виводить казуальні ігри на новий рівень, спонукаючи гравців бачити далі гри.
Особливості MSI MAG 242F:
Розроблений для змагальних FPS, RPG/MMORPG від першої особи та авіасимуляторів/гоночних симуляторів, ігровий монітор MSI MAG 242F виводить казуальні ігри на новий рівень, спонукаючи гравців бачити далі гри.
Особливості MSI MAG 242F:
- Швидка IPS-панель. Забезпечує час відгуку 0,5 мс (мін. GtG), оптимізує кольори та яскравість екрана.
- Частота оновлення 200 Гц. Швидша реакція з плавнішими кадрами.
- Час відгуку 0,5 мс (GtG, мін.). Усунення розривів зображення та переривань частоти кадрів.
- AI Vision. Нова технологія може не лише виявляти деталі в темних областях, але й покращувати загальну яскравість та насичувати кольори.
- Менше синього світла. Використовуйте програмне рішення для зменшення випромінювання світла в синьо-фіолетовому діапазоні спектру синього світла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 200 Гц |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 100000000 |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Час відгуку | 0.5 мс |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Ні |
| Живлення | |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Mini-Jack (3.5 mm) |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Короткий опис | Монітор IPS 23.8" FHD (1920 x 1080) 0,5ms 200Hz 178/178 /DP/HDMI |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | AMD FreeSync |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Розширена колірна гамма | 86% ADOBE RGB |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 299 ₴



