Монітор MSI PRO MP273QW E2 IPS 27" WQHD 2560 x 1440 1ms 100Hz 178/178/DP/2HDMI/колонки 2*3W
- В наявності
- Код: 3732978
7 699 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Винятковий 27-дюймовий бізнес-монітор EyesErgo з частотою 100 Гц
Погляньте ширше та підвищуйте продуктивність із 27-дюймовим монітором EyesErgo, оснащеним частотою оновлення 100 Гц. Завдяки технології EyesErgo, що поєднує турботу про зір та ергономічний дизайн, цей монітор створений із пріоритетом вашого добробуту. Насолоджуйтесь винятковою якістю зображення та ефективною роботою завдяки гармонійному поєднанню апаратного й програмного забезпечення.
Більше простору з роздільною здатністю WQHD
Роздільна здатність 2560 x 1440 (WQHD) розширює область перегляду й робочий простір, забезпечуючи не лише більше контенту на екрані, а й покращену читабельність, реалістичні 3D-ефекти та естетичну привабливість.
EyesErgo: захист вашого здоров’я
Завдяки ергономічному дизайну та технологіям захисту очей, EyesErgo піклується про комфорт і сприяє здоровішій та продуктивнішій роботі.
Плавність без компромісів
Забудьте про ривки зображення під час онлайн-дзвінків або демонстрації рекламного відео клієнтам — частота оновлення 100 Гц забезпечує бездоганну плавність. За даними VESA, для 95% користувачів 85 Гц вже стали стандартом "без мерехтіння" у щоденному використанні.
Ергономічний дизайн
Ретельно продумана ергономіка спрямована на підвищення ефективності, комфорту та безпеки, зменшуючи втому та ризик травм під час тривалої роботи.
Яскраве співробітництво, точна передача кольорів
Завдяки IPS-матриці монітор забезпечує широкі кути огляду, точну передачу кольорів і стабільну якість зображення, що особливо важливо для командної роботи та створення контенту.
Продуктивність та підключення без обмежень
PRO MP273QW E2 створений для зручності: стандартне кріплення VESA, вбудовані динаміки, підставка зі слотом для аксесуарів і повний набір інтерфейсів — усе це для максимальної ефективності та комфорту.
Простота керування — застосунок Display Kit
Ексклюзивне програмне забезпечення MSI Display Kit — це зручний інструмент для керування параметрами дисплея. Налаштуйте яскравість, кольорові режими та функції читання одним дотиком — легко та інтуїтивно.
Погляньте ширше та підвищуйте продуктивність із 27-дюймовим монітором EyesErgo, оснащеним частотою оновлення 100 Гц. Завдяки технології EyesErgo, що поєднує турботу про зір та ергономічний дизайн, цей монітор створений із пріоритетом вашого добробуту. Насолоджуйтесь винятковою якістю зображення та ефективною роботою завдяки гармонійному поєднанню апаратного й програмного забезпечення.
Більше простору з роздільною здатністю WQHD
Роздільна здатність 2560 x 1440 (WQHD) розширює область перегляду й робочий простір, забезпечуючи не лише більше контенту на екрані, а й покращену читабельність, реалістичні 3D-ефекти та естетичну привабливість.
EyesErgo: захист вашого здоров’я
Завдяки ергономічному дизайну та технологіям захисту очей, EyesErgo піклується про комфорт і сприяє здоровішій та продуктивнішій роботі.
Плавність без компромісів
Забудьте про ривки зображення під час онлайн-дзвінків або демонстрації рекламного відео клієнтам — частота оновлення 100 Гц забезпечує бездоганну плавність. За даними VESA, для 95% користувачів 85 Гц вже стали стандартом "без мерехтіння" у щоденному використанні.
Ергономічний дизайн
Ретельно продумана ергономіка спрямована на підвищення ефективності, комфорту та безпеки, зменшуючи втому та ризик травм під час тривалої роботи.
Яскраве співробітництво, точна передача кольорів
Завдяки IPS-матриці монітор забезпечує широкі кути огляду, точну передачу кольорів і стабільну якість зображення, що особливо важливо для командної роботи та створення контенту.
Продуктивність та підключення без обмежень
PRO MP273QW E2 створений для зручності: стандартне кріплення VESA, вбудовані динаміки, підставка зі слотом для аксесуарів і повний набір інтерфейсів — усе це для максимальної ефективності та комфорту.
Простота керування — застосунок Display Kit
Ексклюзивне програмне забезпечення MSI Display Kit — це зручний інструмент для керування параметрами дисплея. Налаштуйте яскравість, кольорові режими та функції читання одним дотиком — легко та інтуїтивно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Білий |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.4 кг |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1300 |
| Час відгуку | 1 мс |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Тип блоку живлення | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Audio Out |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Гучність вбудованних колонок | 2 x 3 Вт |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Короткий опис | Монітор IPS 27" WQHD (2560 x 1440) 1ms 100Hz 178/178/DP/2HDMI/колонки 2*3W |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Безпровiдний дисплей |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Розширена колірна гамма | 93.6% AdobeRGB |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 75x75 |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 699 ₴








