Монітор MSI PRO MP225V VA 21.45" FHD 1920 x 1080 1ms 100Hz 178/178 /VGA/ HDMI /Mic/HP
- В наявності
- Код: 3731696
3 199 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Видатний бізнес-монітор EyesErgo 21,45” із частотою 100 Гц
Монітор EyesErgo із діагоналлю 21,45 дюйма та частотою оновлення 100 Гц забезпечує ширший огляд і сприяє підвищенню продуктивності. Технологія EyesErgo піклується про ваш зір завдяки зменшенню навантаження на очі та ергономічному дизайну. Інновації з частотою 100 Гц відкривають нову еру комфорту та ефективності на робочому місці — з гармонійною інтеграцією апаратного й програмного забезпечення.
EyesErgo — захист вашого здоров’я
Працюйте з максимальним комфортом завдяки ергономічному дизайну та технологіям захисту зору. Зменшення втоми та підвищення продуктивності — для здоровішого робочого ритму.
100 Гц + 1 мс MPRT
Насолоджуйтесь найчіткішими відеодзвінками та демонструйте бездоганну рекламу завдяки частоті оновлення 100 Гц. За даними VESA, частота 85 Гц стала новим стандартом для комфортного перегляду без мерехтіння для 95% користувачів — і ми йдемо ще далі.
Ергономічний дизайн
Продумана ергономіка забезпечує комфорт, зменшує навантаження і ризик травм, підвищуючи ефективність та безпеку щоденної роботи.
Більше можливостей — вища продуктивність
PRO MP225 — це ваш надійний помічник із практичним дизайном: стандартне кріплення VESA, підставка з тримачем для аксесуарів та повний набір інтерфейсів для підключення. Все для того, щоб ваша робота була швидшою та зручнішою.
Простота керування — програмне забезпечення Display Kit
Ексклюзивне ПЗ MSI Display Kit — це зручний інструмент для налаштування зображення, комфортного читання та вибору кольорових режимів відповідно до ваших потреб у роботі й повсякденному користуванні.
Монітор EyesErgo із діагоналлю 21,45 дюйма та частотою оновлення 100 Гц забезпечує ширший огляд і сприяє підвищенню продуктивності. Технологія EyesErgo піклується про ваш зір завдяки зменшенню навантаження на очі та ергономічному дизайну. Інновації з частотою 100 Гц відкривають нову еру комфорту та ефективності на робочому місці — з гармонійною інтеграцією апаратного й програмного забезпечення.
EyesErgo — захист вашого здоров’я
Працюйте з максимальним комфортом завдяки ергономічному дизайну та технологіям захисту зору. Зменшення втоми та підвищення продуктивності — для здоровішого робочого ритму.
100 Гц + 1 мс MPRT
Насолоджуйтесь найчіткішими відеодзвінками та демонструйте бездоганну рекламу завдяки частоті оновлення 100 Гц. За даними VESA, частота 85 Гц стала новим стандартом для комфортного перегляду без мерехтіння для 95% користувачів — і ми йдемо ще далі.
Ергономічний дизайн
Продумана ергономіка забезпечує комфорт, зменшує навантаження і ризик травм, підвищуючи ефективність та безпеку щоденної роботи.
Більше можливостей — вища продуктивність
PRO MP225 — це ваш надійний помічник із практичним дизайном: стандартне кріплення VESA, підставка з тримачем для аксесуарів та повний набір інтерфейсів для підключення. Все для того, щоб ваша робота була швидшою та зручнішою.
Простота керування — програмне забезпечення Display Kit
Ексклюзивне ПЗ MSI Display Kit — це зручний інструмент для налаштування зображення, комфортного читання та вибору кольорових режимів відповідно до ваших потреб у роботі й повсякденному користуванні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діагональ екрану | 21.45 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 4.28 кг |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 4000 |
| Час відгуку | 1 мс |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Короткий опис | Монітор VA 21.45" FHD (1920 x 1080) 1ms 100Hz 178/178 /VGA/ HDMI /Mic/HP |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Adaptive Sync |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Розширена колірна гамма | 10 bits (8 bits + FRC) |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴








