Чудова синхронізація
Грайте без затримок і візуальних розривів завдяки технології AMD FreeSync Premium. Частота оновлення монітора ідеально синхронізується з частотою кадрів вашого ПК, забезпечуючи плавне та швидке зображення.
Висока якість зображення
Сертифікат DisplayHDR 400 підтверджує виняткову якість HDR, включно з яскравістю, розширеною колірною гамою, глибиною кольорів і швидкістю відгуку. Насолоджуйтеся точнішою передачею кольорів і покращеною контрастністю для ще більш захопливого ігрового досвіду.
Живі кольори
Зануртеся у світ реалістичних кольорів. Завдяки 90% DCI-P3 і точності Delta E<1 ви отримуєте плавні переходи, глибокі тіні та рівномірну палітру для ще більшого занурення в гру.
Максимальна частота оновлення
Оцініть неймовірну швидкість – 540 Гц частоти оновлення забезпечують плавний ігровий процес без затримок. Технологія Visual Response Boost з часом відгуку 1 мс гарантує чіткість і відсутність розмиття навіть у найдинамічніших сценах.
Зручне налаштування
Змінюйте параметри монітора без зайвих зусиль за допомогою програмного забезпечення Display Widget – більше жодних складних меню та кнопок.
Максимальна продуктивність з HDMI 2.1
Отримайте максимум від консолей нового покоління завдяки інтерфейсу HDMI 2.1. Деякі моделі XV2 також підтримують 4K з частотою 144 Гц, що забезпечує надзвичайну плавність у форматі 4K.
Захист очей
Піклуйтеся про свій зір завдяки сертифікованим технологіям Eyesafe та TUV. Acer BlueLightShield і Flickerless зменшують навантаження на очі, а Acer ComfyView і Low Dimming мінімізують відблиски, роблячи тривалі ігрові сесії комфортнішими.
Ергономічність для вашого комфорту
Ідеальне положення екрану – запорука комфорту. Регулюйте нахил у діапазоні від -5° до 25° для зменшення навантаження на шию та покращення зручності під час гри.
Ігрові режими на вибір
Обирайте серед безлічі налаштувань для різних жанрів: шутери, гонки, спорт тощо. Автоматизуйте запуск додатків у потрібному режимі та отримуйте найкраще зображення для кожної гри!
Грайте без затримок і візуальних розривів завдяки технології AMD FreeSync Premium. Частота оновлення монітора ідеально синхронізується з частотою кадрів вашого ПК, забезпечуючи плавне та швидке зображення.
Висока якість зображення
Сертифікат DisplayHDR 400 підтверджує виняткову якість HDR, включно з яскравістю, розширеною колірною гамою, глибиною кольорів і швидкістю відгуку. Насолоджуйтеся точнішою передачею кольорів і покращеною контрастністю для ще більш захопливого ігрового досвіду.
Живі кольори
Зануртеся у світ реалістичних кольорів. Завдяки 90% DCI-P3 і точності Delta E<1 ви отримуєте плавні переходи, глибокі тіні та рівномірну палітру для ще більшого занурення в гру.
Максимальна частота оновлення
Оцініть неймовірну швидкість – 540 Гц частоти оновлення забезпечують плавний ігровий процес без затримок. Технологія Visual Response Boost з часом відгуку 1 мс гарантує чіткість і відсутність розмиття навіть у найдинамічніших сценах.
Зручне налаштування
Змінюйте параметри монітора без зайвих зусиль за допомогою програмного забезпечення Display Widget – більше жодних складних меню та кнопок.
Максимальна продуктивність з HDMI 2.1
Отримайте максимум від консолей нового покоління завдяки інтерфейсу HDMI 2.1. Деякі моделі XV2 також підтримують 4K з частотою 144 Гц, що забезпечує надзвичайну плавність у форматі 4K.
Захист очей
Піклуйтеся про свій зір завдяки сертифікованим технологіям Eyesafe та TUV. Acer BlueLightShield і Flickerless зменшують навантаження на очі, а Acer ComfyView і Low Dimming мінімізують відблиски, роблячи тривалі ігрові сесії комфортнішими.
Ергономічність для вашого комфорту
Ідеальне положення екрану – запорука комфорту. Регулюйте нахил у діапазоні від -5° до 25° для зменшення навантаження на шию та покращення зручності під час гри.
Ігрові режими на вибір
Обирайте серед безлічі налаштувань для різних жанрів: шутери, гонки, спорт тощо. Автоматизуйте запуск додатків у потрібному режимі та отримуйте найкраще зображення для кожної гри!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 24.1 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | TN+Film |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 540 Гц |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 7.43 кг |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Екран | |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 100000000 |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 1 мс |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 41 |
| Інтерфейси | Mini-Jack (3.5 mm) |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Гучність вбудованних колонок | 2Wx2 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Короткий опис | Монітор ігровий Nitro TN 24.1",1920*1080,540 Гц |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 160/170 |
| Особливості | Безрамковий екран |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Розширена колірна гамма | 8 bit true |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 079 ₴









