



Монітор MSI MAG 255PXF IPS 24.5" FHD 1920 x 1080 0.5ms 300Hz 178/178 /DP/2HDMI /колонки 2*2W
- В наявності
- Код: 3731547
8 899 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія MSI ARSENAL GAMING (MAG) створена, щоб надати геймерам перевагу, необхідну для домінування на віртуальному полі бою. Натхненна міцністю та надійністю військового обладнання, серія MAG забезпечує непохитний захист у будь-якій ігровій ситуації.
Проте MAG – це не лише продуктивність; це унікальна мова дизайну, яка передає відчуття міцності та витривалості, уособлюючи стиль MAG. Для геймерів, які прагнуть підкорити цифрові поля бою, серія MAG стане надійним союзником, забезпечуючи максимальний захист.
Проте MAG – це не лише продуктивність; це унікальна мова дизайну, яка передає відчуття міцності та витривалості, уособлюючи стиль MAG. Для геймерів, які прагнуть підкорити цифрові поля бою, серія MAG стане надійним союзником, забезпечуючи максимальний захист.
- Rapid IPS Panel – забезпечує мінімальний час відгуку 0,5 мс (GtG), оптимізує кольори та яскравість екрану.
- Частота оновлення 300 Гц – швидша реакція завдяки плавним кадрам.
- Час відгуку 0,5 мс (GtG) – усуває розриви зображення та нерівномірність частоти кадрів.
- AI Vision – нова технологія штучного інтелекту, яка не лише покращує деталізацію в темних зонах, а й підвищує загальну яскравість та насиченість кольорів.
- Менше синього світла – програмне рішення для зниження випромінювання в синьо-фіолетовому спектрі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 24.5 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 300 Гц |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Екран | |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 100000000 |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Час відгуку | 0.5 мс |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Mini-Jack (3.5 mm) |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Гучність вбудованних колонок | 2 x 2 Вт |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Короткий опис | Монітор IPS 24.5" FHD (1920 x 1080) 0.5ms 300Hz 178/178 /DP/2HDMI /колонки 2*2W |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Безрамковий екран |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Розширена колірна гамма | 10 bits (8 bits + FRC) |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 899 ₴



