Монітор BENQ GW2490 BLACK 23,8" 16:9 IPS РК 1920х1080, 100 Гц, 5 мс GtG , VESA MediaSync, 2xHDMI 1.4/1xDP 1.2, SP 2
- В наявності
- Код: 3724946
4 066 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор BENQ GW2490 BLACK (9H.LLSLJ.LBE/9H.LLSLB.QBE)
Перемикайтесь без зусиль одним натисканням
Зручно розташовані кнопки роблять перехід між активностями легким, спрощуючи роботу з кожним джерелом сигналу для бажаного налаштування.
Плавний перегляд
Частота оновлення 100 Гц швидше реагує на зміни, забезпечуючи чіткіше та плавніше користування, комфортне для очей під час читання веб-сторінок, перегляду відео або ігор.
Гарантії VESA Certified MediaSync
VESA Certified MediaSync гарантує відсутність затримок відтворення, підтримуючи всі міжнародні формати відео, для оптимального мультимедійного досвіду.
Режими кольорів для багатозадачності
Режим програмування розроблений для того, щоб кожен колір виділявся для легшого читання з оптимізованим контрастом і насиченістю темного режиму.
Турбота про ваші очі на довгий час
Протягом тривалого використання вдень та вночі, сенсор інтелектуального регулювання яскравості виявляє зміни освітлення у вашому середовищі та активно налаштовує яскравість екрана для комфортного перегляду. Технологія B.I. Gen2 дозволяє більш точно регулювати яскравість відповідно до ваших вподобань, піклуючись про ваші очі.
Технологія інтелектуальної яскравості
Технологія інтелектуальної яскравості (B.I.Tech.) виявляє інтенсивність контенту, щоб уникнути надмірної яскравості яскравих сцен, водночас покращуючи темні ділянки для збереження чіткої видимості. Продуктивність дисплея ідеальна як для роботи, так і для розваг, захищаючи ваш зір при високій якості зображення.
Режим для людей із порушенням сприйняття кольорів
Червоні та зелені фільтри на моніторі допомагають людям з порушенням сприйняття кольорів легше розрізняти відтінки.
Технологія Flicker-Free
Ексклюзивна технологія BenQ Flicker-Free усуває мерехтіння на всіх рівнях яскравості, щоб зменшити навантаження на очі, втому та головні болі.
Технологія Low Blue Light Plus
Ця технологія зберігає яскраві кольори, одночасно відфільтровуючи коротші, енергетично сильні синьо-фіолетові випромінювання, що шкодять очам.
Сертифікація TÜV Rheinland
Міжнародний орган з безпеки TÜV Rheinland сертифікував Flicker-Free та Low Blue Light технології моделі GW2490 як справді безпечні для людських очей. Сертифікація Eyesafe 2.0 гарантує зменшення синього світла при збереженні яскравих кольорів.
Eye-CareU
Довірте програмі Eye-CareU на моделі GW2490 налаштування таймерів, нагадування про освітлення та відстань, щоб скоригувати вашу поставу під час роботи. Вона працює як помічник, дозволяючи швидко перемикатися між налаштуваннями за допомогою зручного наекранного управління.
Перемикайтесь без зусиль одним натисканням
Зручно розташовані кнопки роблять перехід між активностями легким, спрощуючи роботу з кожним джерелом сигналу для бажаного налаштування.
Плавний перегляд
Частота оновлення 100 Гц швидше реагує на зміни, забезпечуючи чіткіше та плавніше користування, комфортне для очей під час читання веб-сторінок, перегляду відео або ігор.
Гарантії VESA Certified MediaSync
VESA Certified MediaSync гарантує відсутність затримок відтворення, підтримуючи всі міжнародні формати відео, для оптимального мультимедійного досвіду.
Режими кольорів для багатозадачності
Режим програмування розроблений для того, щоб кожен колір виділявся для легшого читання з оптимізованим контрастом і насиченістю темного режиму.
Турбота про ваші очі на довгий час
Протягом тривалого використання вдень та вночі, сенсор інтелектуального регулювання яскравості виявляє зміни освітлення у вашому середовищі та активно налаштовує яскравість екрана для комфортного перегляду. Технологія B.I. Gen2 дозволяє більш точно регулювати яскравість відповідно до ваших вподобань, піклуючись про ваші очі.
Технологія інтелектуальної яскравості
Технологія інтелектуальної яскравості (B.I.Tech.) виявляє інтенсивність контенту, щоб уникнути надмірної яскравості яскравих сцен, водночас покращуючи темні ділянки для збереження чіткої видимості. Продуктивність дисплея ідеальна як для роботи, так і для розваг, захищаючи ваш зір при високій якості зображення.
Режим для людей із порушенням сприйняття кольорів
Червоні та зелені фільтри на моніторі допомагають людям з порушенням сприйняття кольорів легше розрізняти відтінки.
Технологія Flicker-Free
Ексклюзивна технологія BenQ Flicker-Free усуває мерехтіння на всіх рівнях яскравості, щоб зменшити навантаження на очі, втому та головні болі.
Технологія Low Blue Light Plus
Ця технологія зберігає яскраві кольори, одночасно відфільтровуючи коротші, енергетично сильні синьо-фіолетові випромінювання, що шкодять очам.
Сертифікація TÜV Rheinland
Міжнародний орган з безпеки TÜV Rheinland сертифікував Flicker-Free та Low Blue Light технології моделі GW2490 як справді безпечні для людських очей. Сертифікація Eyesafe 2.0 гарантує зменшення синього світла при збереженні яскравих кольорів.
Eye-CareU
Довірте програмі Eye-CareU на моделі GW2490 налаштування таймерів, нагадування про освітлення та відстань, щоб скоригувати вашу поставу під час роботи. Вона працює як помічник, дозволяючи швидко перемикатися між налаштуваннями за допомогою зручного наекранного управління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1300 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 5 мс |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Розгортка | |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | 100 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 20 |
| USB | Немає |
| Інтерфейси | Mini-Jack (3.5 mm) |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Гучність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Короткий опис | 23,8" 16:9 IPS РК-монітор, 1920х1080, 100 Гц, 5 мс (GtG), VESA MediaSync, 2xHDMI 1.4/1xDP 1.2, SP (2 |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | VESA MediaSync |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 066 ₴









