Монітор PHILIPS 34M2C3500L/00 ігровий вигнутий VA 34",3440*1440,180 Гц
- В наявності
- Код: 3727887
11 799 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 3440×1440 |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Частота поновлення | 180 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 9.516 кг |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 1 мс |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 31 |
| USB | Немає |
| Інтерфейси | Mini-Jack (3.5 mm) |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Динамічна контрастність хххх: 1 | Mega Infinity DCR |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Короткий опис | Монітор ігровий вигнутий VA 34",3440*1440,180 Гц |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Режим PiP |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Розширена колірна гамма | 125% sRGB |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 799 ₴








