Монітор ASROCK PG27FFT1A iгровий монiтор 27" IPS Flat 180Hz 1ms FHD 1920 x 1080 2xHDMI 2.0 1xDP 1.2 1xHP 2х2W
- В наявності
- Код: 3732157
5 699 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
27-дюймовий FHD IPS дисплей
Пориньте у світ ігор з ігровим монітором з роздільною здатністю FHD. Досліджуйте насичені деталями віртуальні світи та насолоджуйтеся кришталево чітким зображенням, яке підсилює кожен момент гри. Завдяки IPS-панелі кожен піксель оживає, занурюючи вас у тонку й витончену графіку.
Частота оновлення 180 Гц
Отримайте неймовірну плавність зображення та динамічну продуктивність завдяки високій частоті оновлення 180 Гц. Забудьте про затримки та розмиття — кожен рух передається максимально чітко, тож ви миттєво реагуєте на дії на екрані. Отримайте перевагу у динамічних іграх!
Підключення
Порт DisplayPort 1.2 підтримує частоту оновлення до 180 Гц. Два додаткові порти HDMI 2.0 дозволяють під’єднувати другий дисплей або сумісні ігрові консолі. Вбудовані стереодинаміки та вихід на навушники 3.5 мм забезпечують комфортне ігрове звучання.
Ергономічний дизайн
Монітор Phantom Gaming оснащено ергономічною підставкою з можливістю регулювання повороту, нахилу та висоти, що дозволяє легко налаштувати комфортне положення для максимальної зручності під час гри.
Пориньте у світ ігор з ігровим монітором з роздільною здатністю FHD. Досліджуйте насичені деталями віртуальні світи та насолоджуйтеся кришталево чітким зображенням, яке підсилює кожен момент гри. Завдяки IPS-панелі кожен піксель оживає, занурюючи вас у тонку й витончену графіку.
Частота оновлення 180 Гц
Отримайте неймовірну плавність зображення та динамічну продуктивність завдяки високій частоті оновлення 180 Гц. Забудьте про затримки та розмиття — кожен рух передається максимально чітко, тож ви миттєво реагуєте на дії на екрані. Отримайте перевагу у динамічних іграх!
Підключення
Порт DisplayPort 1.2 підтримує частоту оновлення до 180 Гц. Два додаткові порти HDMI 2.0 дозволяють під’єднувати другий дисплей або сумісні ігрові консолі. Вбудовані стереодинаміки та вихід на навушники 3.5 мм забезпечують комфортне ігрове звучання.
Ергономічний дизайн
Монітор Phantom Gaming оснащено ергономічною підставкою з можливістю регулювання повороту, нахилу та висоти, що дозволяє легко налаштувати комфортне положення для максимальної зручності під час гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASRock |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 180 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.222 кг |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Час відгуку | 1 мс |
| Яскравість | 450 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 42 |
| Інтерфейси | Mini-Jack (3.5 mm) |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Поворотна підставка |
| Гучність вбудованних колонок | 2 x 2 Вт |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Короткий опис | iгровий монiтор 27" IPS Flat 180Hz 1ms FHD(1920 x 1080) 2xHDMI(2.0) 1xDP(1.2) 1xHP 2х2W |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Безрамковий екран |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Розширена колірна гамма | 94% DCI-P3 |
| Тип | Монітор |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 699 ₴








