Монітор SAMSUNG LS27D390GAIXUA вигнутий VA 27",1920*1080,100 Гц,VGA,HDMI
- В наявності
- Код: 3737582
5 199 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вигнутий екран 1800R
Вигнута форма екрана краще відповідає природному полю зору людини. Вона створює ширший огляд, покращує сприйняття глибини та зменшує відволікаючі фактори по краях. Це допомагає зосередитися на тому, що відбувається на екрані.
Частота оновлення 100 Гц
Залишайтесь у центрі подій під час гри, перегляду фільмів або роботи над творчими проєктами. Частота оновлення 100 Гц знижує затримки та розмиття руху — ви не пропустите жодної деталі навіть у найдинамічніших сценах.
Ігровий режим
Отримайте перевагу над суперниками завдяки спеціальному ігровому режиму. Налаштування кольору та контрастності дозволяють чіткіше бачити темні сцени та вчасно помічати ворогів, які ховаються в тіні.
Режим захисту очей і мінімальне мерехтіння
Піклуйтесь про свій зір навіть під час тривалого користування. Сертифікована TÜV технологія Eye Saver Mode зменшує навантаження на очі, знижуючи рівень синього світла та усуваючи дратівливе мерехтіння.
Широкі можливості підключення
Підключайте пристрої безпосередньо до монітора для ще більшої зручності у роботі.
Вигнута форма екрана краще відповідає природному полю зору людини. Вона створює ширший огляд, покращує сприйняття глибини та зменшує відволікаючі фактори по краях. Це допомагає зосередитися на тому, що відбувається на екрані.
Частота оновлення 100 Гц
Залишайтесь у центрі подій під час гри, перегляду фільмів або роботи над творчими проєктами. Частота оновлення 100 Гц знижує затримки та розмиття руху — ви не пропустите жодної деталі навіть у найдинамічніших сценах.
Ігровий режим
Отримайте перевагу над суперниками завдяки спеціальному ігровому режиму. Налаштування кольору та контрастності дозволяють чіткіше бачити темні сцени та вчасно помічати ворогів, які ховаються в тіні.
Режим захисту очей і мінімальне мерехтіння
Піклуйтесь про свій зір навіть під час тривалого користування. Сертифікована TÜV технологія Eye Saver Mode зменшує навантаження на очі, знижуючи рівень синього світла та усуваючи дратівливе мерехтіння.
Широкі можливості підключення
Підключайте пристрої безпосередньо до монітора для ще більшої зручності у роботі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.04 кг |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 4000 |
| Час відгуку | 4 мс |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 16,4 |
| Інтерфейси | Mini-Jack (3.5 mm) |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Короткий опис | Монітор вигнутий VA 27",1920*1080,100 Гц,VGA,HDMI |
| Країна виробництва | Vietnam |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Безрамковий екран |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 75x75 |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 199 ₴









