Монітор ACER ED270Zbmiipx ігровий вигнутий VA 27",1920*1080,280 Гц,HDMI*2,DP
- В наявності
- Код: 3733643
7 799 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ACER ED270Zbmiipx – ігровий монітор для швидких та захоплюючих вражень
Пориньте у світ плавної та чіткої картинки з монітором ACER ED270Zbmiipx. Його 27-дюймовий FHD-дисплей (1920×1080) забезпечує яскраві кольори та високу деталізацію, а 1500R вигнута панель занурює вас прямо в події на екрані.
Ключові переваги:
Пориньте у світ плавної та чіткої картинки з монітором ACER ED270Zbmiipx. Його 27-дюймовий FHD-дисплей (1920×1080) забезпечує яскраві кольори та високу деталізацію, а 1500R вигнута панель занурює вас прямо в події на екрані.
Ключові переваги:
- Вражаюча частота оновлення 280 Гц та час відгуку 1 мс (VRB) для надшвидких ігор без розмиття.
- AMD FreeSync™ Premium усуває розриви кадру та забезпечує плавну анімацію навіть у динамічних сценах.
- HDR10 для яскравих і реалістичних кольорів.
- ZeroFrame дизайн робить монітор стильним і ідеальним для мультиекранних конфігурацій.
- Acer Display Widget дозволяє легко налаштовувати параметри дисплея прямо з ПК.
- Acer VisionCare зменшує навантаження на очі під час тривалих сесій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 280 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.545 кг |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 100000000 |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Час відгуку | 1 мс |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Тип блоку живлення | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Mini-Jack (3.5 mm) |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Гучність вбудованних колонок | 2 x 2 Вт |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Короткий опис | Монітор ігровий вигнутий VA 27",1920*1080,280 Гц,HDMI*2,DP |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Операційна система | Немає |
| Особливості | Безрамковий екран |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Розширена колірна гамма | 8 bit true |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 75x75 |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 799 ₴









