Монітор SAMSUNG LS27F320GAIXUA IPS 27",1920*1080,120 Гц,HDMI*2
- В наявності
- Код: 3737434
5 099 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IPS-панель
Насолоджуйтесь яскравими й насиченими кольорами по всій площині екрана завдяки IPS-панелі. Зображення залишається точним і реалістичним під будь-яким кутом, із мінімальними спотвореннями кольору.
Частота оновлення 120 Гц
Не пропустіть жодного кадру у грі, відео чи творчому проєкті. Частота оновлення 120 Гц знижує затримки та розмиття, забезпечуючи плавне та чітке зображення навіть у динамічних сценах.
Ігровий режим
Отримайте перевагу над суперниками завдяки оптимізованим ігровим налаштуванням. Контрастність і кольори миттєво підлаштовуються для точного відображення сцен і виявлення ворогів у темряві. Ігровий режим адаптує зображення під ваш екран, щоб ви бачили кожну деталь.
Режим захисту очей Eye Saver і знижене мерехтіння
Піклуйтеся про зір навіть під час тривалих ігрових сесій. Зменшене синє світіння та усунення мерехтіння знижують навантаження на очі та дозволяють зосередитися на грі.
Надтонкий дизайн
Елегантний і сучасний монітор із надтонким профілем та вузькими рамками стане стильним доповненням до будь-якого робочого простору.
Універсальне підключення
Підключайте різноманітні пристрої безпосередньо до монітора — створіть зручну та функціональну систему під власні потреби.
Насолоджуйтесь яскравими й насиченими кольорами по всій площині екрана завдяки IPS-панелі. Зображення залишається точним і реалістичним під будь-яким кутом, із мінімальними спотвореннями кольору.
Частота оновлення 120 Гц
Не пропустіть жодного кадру у грі, відео чи творчому проєкті. Частота оновлення 120 Гц знижує затримки та розмиття, забезпечуючи плавне та чітке зображення навіть у динамічних сценах.
Ігровий режим
Отримайте перевагу над суперниками завдяки оптимізованим ігровим налаштуванням. Контрастність і кольори миттєво підлаштовуються для точного відображення сцен і виявлення ворогів у темряві. Ігровий режим адаптує зображення під ваш екран, щоб ви бачили кожну деталь.
Режим захисту очей Eye Saver і знижене мерехтіння
Піклуйтеся про зір навіть під час тривалих ігрових сесій. Зменшене синє світіння та усунення мерехтіння знижують навантаження на очі та дозволяють зосередитися на грі.
Надтонкий дизайн
Елегантний і сучасний монітор із надтонким профілем та вузькими рамками стане стильним доповненням до будь-якого робочого простору.
Універсальне підключення
Підключайте різноманітні пристрої безпосередньо до монітора — створіть зручну та функціональну систему під власні потреби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 120 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 4.31 кг |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Час відгуку | 5 мс |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 24 |
| Інтерфейси | 2xHDMI |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Короткий опис | Монітор IPS 27",1920*1080,120 Гц,HDMI*2 |
| Країна виробництва | Vietnam |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Безрамковий екран |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Розширена колірна гамма | 72% (CIE 1931) |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 099 ₴










