Монітор ASUS VA24EQSB IPS 23.8",1920*1080,75 Гц,USB,HAS
- В наявності
- Код: 3737955
7 049 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
TUF Gaming VG249Q5A
TUF Gaming VG249Q5A – 23,8-дюймовий Full HD ігровий монітор з п’ятьма ключовими удосконаленнями: частота оновлення 200 Гц, час відгуку 0,3 мс, підтримка AMD FreeSync™ Premium та NVIDIA® G-SYNC®. Він також оснащений покращеною передачею кольору, оновленою технологією Gaming AI та зручним програмним керуванням через DisplayWidget Center.
Неперевершена ігрова графіка
Панель Fast IPS з роздільною здатністю 1920 × 1080 забезпечує швидкий відгук і плавне зображення, дозволяючи миттєво реагувати в динамічних ігрових сценах.
Сучасні характеристики
Частота оновлення 200 Гц та мінімальний час відгуку 0,3 мс гарантують чітке та плавне відтворення навіть у швидких сценах.
Гра без обмежень
Підтримка NVIDIA G-SYNC та AMD FreeSync Premium усуває розриви кадрів, а технологія ELMB-SYNC зменшує ореоли під час високошвидкісної гри.
Живі кольори
Широке колірне охоплення 99% DCI-P3 відтворює насичені та реалістичні кольори, роблячи кожну сцену більш яскравою та деталізованою.
Можливості підключення
Монітор оснащено двома портами HDMI® 2.0 і одним DisplayPort™ 1.4 для комфортного підключення до різних джерел сигналу.
TUF Gaming VG249Q5A – 23,8-дюймовий Full HD ігровий монітор з п’ятьма ключовими удосконаленнями: частота оновлення 200 Гц, час відгуку 0,3 мс, підтримка AMD FreeSync™ Premium та NVIDIA® G-SYNC®. Він також оснащений покращеною передачею кольору, оновленою технологією Gaming AI та зручним програмним керуванням через DisplayWidget Center.
Неперевершена ігрова графіка
Панель Fast IPS з роздільною здатністю 1920 × 1080 забезпечує швидкий відгук і плавне зображення, дозволяючи миттєво реагувати в динамічних ігрових сценах.
Сучасні характеристики
Частота оновлення 200 Гц та мінімальний час відгуку 0,3 мс гарантують чітке та плавне відтворення навіть у швидких сценах.
Гра без обмежень
Підтримка NVIDIA G-SYNC та AMD FreeSync Premium усуває розриви кадрів, а технологія ELMB-SYNC зменшує ореоли під час високошвидкісної гри.
Живі кольори
Широке колірне охоплення 99% DCI-P3 відтворює насичені та реалістичні кольори, роблячи кожну сцену більш яскравою та деталізованою.
Можливості підключення
Монітор оснащено двома портами HDMI® 2.0 і одним DisplayPort™ 1.4 для комфортного підключення до різних джерел сигналу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.52 кг |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Час відгуку | 1 мс |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 15 |
| USB | USB 3.2 |
| Інтерфейси | USB 3.2 |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Гучність вбудованних колонок | 2 x 2 |
| Кабелі в комплекті | USB |
| Короткий опис | Монітор IPS 23.8",1920*1080,75 Гц,USB,HAS |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Операційна система | Немає |
| Особливості | Adaptive Sync |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 049 ₴










