Монітор ASUS VG27AQM5A ігровий IPS 27",2560*1440,300 Гц,HDMI*2,DP,USB 3.2
- В наявності
- Код: 3734590
16 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ASUS TUF Gaming VG27AQM5A – надшвидкий ігровий монітор для перемог
ASUS TUF Gaming VG27AQM5A — це 27-дюймовий ігровий монітор, створений для тих, хто прагне до максимуму. Панель Fast IPS із роздільною здатністю QHD (2560 × 1440) забезпечує приголомшливу чіткість зображення, а частота оновлення 300 Гц і надшвидкий час відгуку 0,3 мс (GTG) дозволяють миттєво реагувати на будь-яку дію в грі.
300 Гц / 0,3 мс (GTG)
Надвисока частота оновлення та мінімальний час відгуку забезпечують неймовірну плавність і точність в динамічних іграх — від кіберспортивних шутерів до перегонів.
Технології ELMB і Adaptive-Sync
Поєднання ASUS Extreme Low Motion Blur і підтримки Adaptive-Sync (сумісність із NVIDIA G-Sync Compatible, AMD FreeSync Premium та VESA AdaptiveSync) усуває розриви та розмиття зображення.
ASUS Variable Overdrive
Автоматичне підлаштування параметрів розгону відповідно до частоти кадрів забезпечує стабільну якість картинки в будь-якій грі.
Реалістичне зображення
Покриття 95% колірного простору DCI-P3 та підтримка HDR дарують яскраві кольори, глибокий чорний та високу контрастність.
Ігрові функції GamePlus і GameVisual
Вбудовані інструменти для геймерів — таймери, приціли, лічильник FPS, а також готові профілі зображення для різних жанрів.
Комфорт і захист зору
Технологія Flicker-Free зменшує мерехтіння, а фільтр синього світла регулюється в чотирьох рівнях для зменшення навантаження на очі.
Інтуїтивне керування через DisplayWidget Center
Зручне налаштування параметрів монітора мишею — без потреби в OSD-меню.
Покращена видимість у темряві з Shadow Boost
Збільшує деталізацію в темних сценах, не переосвітлюючи яскраві області — ідеально для пошуку ворогів у тіні.
Гнучкі інтерфейси підключення
Оснащений двома HDMI 2.1 та одним DisplayPort 1.4 для підключення сучасних ПК і консолей.
Ергономічна конструкція
Регулювання нахилу, повороту та підтримка VESA-кріплення для комфортного розміщення монітора на робочому місці або стіні.
ASUS TUF Gaming VG27AQM5A — це 27-дюймовий ігровий монітор, створений для тих, хто прагне до максимуму. Панель Fast IPS із роздільною здатністю QHD (2560 × 1440) забезпечує приголомшливу чіткість зображення, а частота оновлення 300 Гц і надшвидкий час відгуку 0,3 мс (GTG) дозволяють миттєво реагувати на будь-яку дію в грі.
300 Гц / 0,3 мс (GTG)
Надвисока частота оновлення та мінімальний час відгуку забезпечують неймовірну плавність і точність в динамічних іграх — від кіберспортивних шутерів до перегонів.
Технології ELMB і Adaptive-Sync
Поєднання ASUS Extreme Low Motion Blur і підтримки Adaptive-Sync (сумісність із NVIDIA G-Sync Compatible, AMD FreeSync Premium та VESA AdaptiveSync) усуває розриви та розмиття зображення.
ASUS Variable Overdrive
Автоматичне підлаштування параметрів розгону відповідно до частоти кадрів забезпечує стабільну якість картинки в будь-якій грі.
Реалістичне зображення
Покриття 95% колірного простору DCI-P3 та підтримка HDR дарують яскраві кольори, глибокий чорний та високу контрастність.
Ігрові функції GamePlus і GameVisual
Вбудовані інструменти для геймерів — таймери, приціли, лічильник FPS, а також готові профілі зображення для різних жанрів.
Комфорт і захист зору
Технологія Flicker-Free зменшує мерехтіння, а фільтр синього світла регулюється в чотирьох рівнях для зменшення навантаження на очі.
Інтуїтивне керування через DisplayWidget Center
Зручне налаштування параметрів монітора мишею — без потреби в OSD-меню.
Покращена видимість у темряві з Shadow Boost
Збільшує деталізацію в темних сценах, не переосвітлюючи яскраві області — ідеально для пошуку ворогів у тіні.
Гнучкі інтерфейси підключення
Оснащений двома HDMI 2.1 та одним DisplayPort 1.4 для підключення сучасних ПК і консолей.
Ергономічна конструкція
Регулювання нахилу, повороту та підтримка VESA-кріплення для комфортного розміщення монітора на робочому місці або стіні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 300 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.466 кг |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1300 |
| Час відгуку | 1 мс |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 33 |
| Інтерфейси | USB 3.2 |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Поворотна підставка |
| Гучність вбудованних колонок | 2 x 2 Вт |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Короткий опис | Монітор ігровий IPS 27",2560*1440,300 Гц,HDMI*2,DP,USB 3.2 |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Low Blue Light |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Розширена колірна гамма | 95% DCI-P3 |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 999 ₴








