



Монітор HP S5 527sf 27" 16:9 FHD IPS;300 nits, HDMI
- В наявності
- Код: 3734247
6 499 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор HP Series 5 27" FHD — 527sf (94F44AA)
Яскраві кольори. Комфорт щодня. Стиль для будь-якого простору.
Пориньте у світ розваг, навчання або творчості з 27-дюймовим монітором HP 5-ї серії. Його витончений дизайн, Full HD роздільна здатність та підвищена частота оновлення забезпечують плавне зображення та візуальний комфорт — незалежно від завдання.
Живі барви та деталізація
Дивіться контент у тому вигляді, як його було задумано. Full HD (1920 x 1080), охоплення кольорів sRGB 99%, яскравість 300 кд/м² і контрастність 1500:1 гарантують реалістичне, насичене зображення з будь-якого кута завдяки IPS-матриці.
Плавне зображення без ривків
Підвищена частота оновлення 100 Гц забезпечує м’яке прокручування, менше розмиття рухів та комфорт при тривалому перегляді.
Комфорт для очей
Технологія HP Eye Ease із сертифікацією Eyesafe® знижує вплив синього світла, не спотворюючи кольори — для вашого здоров’я та тривалішої продуктивної роботи.
Ергономіка та зручність
Налаштуйте монітор під себе: регулювання нахилу підставки та рекомендації в HP Display Center допоможуть знайти ідеальне положення для навчання, роботи чи дозвілля.
Мінімалізм і багатофункціональність
Стильна тристороння ультратонка рамка — для сучасного вигляду й зручного використання кількох моніторів. А завдяки продуманій системі приховання кабелів — нічого зайвого на столі.
Широка сумісність
Оснащений двома HDMI 1.4 і VGA-портом для зручного підключення, а сертифікація Works With Chromebook гарантує безперебійну роботу з сумісними пристроями.
Яскраві кольори. Комфорт щодня. Стиль для будь-якого простору.
Пориньте у світ розваг, навчання або творчості з 27-дюймовим монітором HP 5-ї серії. Його витончений дизайн, Full HD роздільна здатність та підвищена частота оновлення забезпечують плавне зображення та візуальний комфорт — незалежно від завдання.
Живі барви та деталізація
Дивіться контент у тому вигляді, як його було задумано. Full HD (1920 x 1080), охоплення кольорів sRGB 99%, яскравість 300 кд/м² і контрастність 1500:1 гарантують реалістичне, насичене зображення з будь-якого кута завдяки IPS-матриці.
Плавне зображення без ривків
Підвищена частота оновлення 100 Гц забезпечує м’яке прокручування, менше розмиття рухів та комфорт при тривалому перегляді.
Комфорт для очей
Технологія HP Eye Ease із сертифікацією Eyesafe® знижує вплив синього світла, не спотворюючи кольори — для вашого здоров’я та тривалішої продуктивної роботи.
Ергономіка та зручність
Налаштуйте монітор під себе: регулювання нахилу підставки та рекомендації в HP Display Center допоможуть знайти ідеальне положення для навчання, роботи чи дозвілля.
Мінімалізм і багатофункціональність
Стильна тристороння ультратонка рамка — для сучасного вигляду й зручного використання кількох моніторів. А завдяки продуманій системі приховання кабелів — нічого зайвого на столі.
Широка сумісність
Оснащений двома HDMI 1.4 і VGA-портом для зручного підключення, а сертифікація Works With Chromebook гарантує безперебійну роботу з сумісними пристроями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 14.1 кг |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 10000000 |
| Контрастність хххх:1 | 1500 |
| Час відгуку | 5 мс |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | 2xHDMI |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Короткий опис | Монітор 27" 16:9 FHD IPS;300 nits, HDMI |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Безрамковий екран |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Розширена колірна гамма | 8 bit (6 bit + FRC) |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 499 ₴



