Монітор MSI MAG 272UP QD-OLED X24 26.5" UHD 3840 x 2160 0.03ms 240Hz 178/178/2HDMI/DP/TypeC15W
- В наявності
- Код: 3735296
41 599 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MAG 272UP QD-OLED X24
Переживіть свої перемоги з ігровим монітором MAG 272UP QD-OLED X24. Оснащений передовою QD-OLED панеллю з роздільною здатністю 3840 × 2160 (UHD), він забезпечує приголомшливу якість зображення, частоту оновлення 240 Гц і надшвидкий час відгуку 0,03 мс (GtG). Сертифікації VESA ClearMR 13000 та DisplayHDR True Black 400 гарантують виняткову чіткість і яскравість картинки, зменшуючи ефект розмиття під час руху. Технологія OLED Care 2.0 знижує ризик вигорання пікселів. Для власників консолей передбачено HDMI 2.1 з пропускною здатністю 48 Гбіт/с, підтримкою 120 Гц, VRR та ALLM.
Надійність, перевірена часом
Монітори MSI OLED створені для довговічності та неймовірної якості зображення. Власна система охолодження з графеновою плівкою та високоефективним радіатором покращує тепловідведення, а спеціальне програмне забезпечення допомагає запобігти вигоранню OLED-матриці з часом.
Основні переваги
Переживіть свої перемоги з ігровим монітором MAG 272UP QD-OLED X24. Оснащений передовою QD-OLED панеллю з роздільною здатністю 3840 × 2160 (UHD), він забезпечує приголомшливу якість зображення, частоту оновлення 240 Гц і надшвидкий час відгуку 0,03 мс (GtG). Сертифікації VESA ClearMR 13000 та DisplayHDR True Black 400 гарантують виняткову чіткість і яскравість картинки, зменшуючи ефект розмиття під час руху. Технологія OLED Care 2.0 знижує ризик вигорання пікселів. Для власників консолей передбачено HDMI 2.1 з пропускною здатністю 48 Гбіт/с, підтримкою 120 Гц, VRR та ALLM.
Надійність, перевірена часом
Монітори MSI OLED створені для довговічності та неймовірної якості зображення. Власна система охолодження з графеновою плівкою та високоефективним радіатором покращує тепловідведення, а спеціальне програмне забезпечення допомагає запобігти вигоранню OLED-матриці з часом.
Основні переваги
- Панель 4-го покоління QD-OLED — неперевершена якість зображення та миттєва реакція.
- Час відгуку 0,03 мс (GtG) та частота оновлення 240 Гц для надплавного геймплею.
- QD Premium Color — точність передачі кольорів із відхиленням Delta E≤2.
- Вражаючі HDR-ефекти — сертифікація VESA DisplayHDR True Black 400.
- MSI OLED Care 2.0 — захист від вигорання пікселів та залипання зображення.
- 3-річна гарантія від вигорання OLED — включно з покриттям випадків burn-in.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 26.5 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип матриці | QD-OLED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 11.71 кг |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1500000 |
| Час відгуку | 0.03 мс |
| Яскравість | 450 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Mini-Jack (3.5 mm) |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Короткий опис | Монітор QD-OLED 26.5" UHD (3840 x 2160) 0.03ms 240Hz 178/178/2HDMI/DP/TypeC15W |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | USB Type-C Power Delivery |
| Потужність Power Delivery | До 15 Вт |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Розширена колірна гамма | 138% SRGB |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 599 ₴












