Монітор HP V24i G5 FHD Monitor 23.8" 16:9 1920 x 1080 IPS 250 nits HDMI; VGA; DisplayPort
- В наявності
- Код: 3730870
4 099 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор HP V24i G5 FHD (65P58AA)
Комфортне переглядання з будь-якого кута
Завдяки панелі IPS і широким кутам огляду 178° по горизонталі та вертикалі, ви бачите насичене й чітке зображення практично з будь-якої позиції. Роздільна здатність Full HD у поєднанні з частотою оновлення 75 Гц і технологією AMD FreeSync забезпечує плавне відтворення відео без розривів кадру та затримок.
Сучасний дизайн для будь-якого робочого простору
Монітор має витончений вигляд із трьохбоковою мікрорамкою, яка візуально збільшує робочу площу екрана — ідеально для багатомоніторних конфігурацій. Акуратне прокладання кабелів і регульований нахил екрана від -5° до 23° забезпечують порядок на столі та зручне налаштування кута огляду.
Легке керування та підключення
Монітор оснащено HDMI 1.4, DisplayPort 1.2 та VGA-портами для широких можливостей підключення. Керувати налаштуваннями просто — використовуйте зручну кнопку-джойстик або програму HP Display Center для персоналізації параметрів екрана безпосередньо з комп’ютера.
Переваги HP V24i G5:
Комфортне переглядання з будь-якого кута
Завдяки панелі IPS і широким кутам огляду 178° по горизонталі та вертикалі, ви бачите насичене й чітке зображення практично з будь-якої позиції. Роздільна здатність Full HD у поєднанні з частотою оновлення 75 Гц і технологією AMD FreeSync забезпечує плавне відтворення відео без розривів кадру та затримок.
Сучасний дизайн для будь-якого робочого простору
Монітор має витончений вигляд із трьохбоковою мікрорамкою, яка візуально збільшує робочу площу екрана — ідеально для багатомоніторних конфігурацій. Акуратне прокладання кабелів і регульований нахил екрана від -5° до 23° забезпечують порядок на столі та зручне налаштування кута огляду.
Легке керування та підключення
Монітор оснащено HDMI 1.4, DisplayPort 1.2 та VGA-портами для широких можливостей підключення. Керувати налаштуваннями просто — використовуйте зручну кнопку-джойстик або програму HP Display Center для персоналізації параметрів екрана безпосередньо з комп’ютера.
Переваги HP V24i G5:
- 23,8" IPS-дисплей з роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080)
- Частота оновлення 75 Гц і підтримка AMD FreeSync для плавного відео
- Три входи: HDMI, DisplayPort і VGA
- 3-стороння мікрорамка для безшовного перегляду
- Режим зменшення синього світла для комфорту очей
- Програмне забезпечення HP Display Center для зручного налаштування дисплея
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.05 кг |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Час відгуку | 5 мс |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 20 |
| Інтерфейси | HDMI |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Короткий опис | Монітор 23.8" 16:9 FHD (1920 x 1080) IPS 250 nits HDMI; VGA; DisplayPort |
| Країна виробництва | China |
| Особливості | Безрамковий екран |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 099 ₴









