



Монітор MSI PRO MP252 E2 IPS 24.5" FHD 1920 x 1080 1ms 120Hz 178/178 /DP/HDMI /колонки 2*2W
- В наявності
- Код: 3729444
4 399 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найкращий монітор для дому та офісу з сучасним дизайном
Монітор PerfectEdge 120Hz розроблений для молодих професіоналів, поєднуючи сучасний дизайн з високою продуктивністю. Незалежно від того, чи виконуєте ви повсякденні офісні завдання, чи занурюєтесь в ігри, цей монітор забезпечує надзвичайне візуальне задоволення та зручність.
Створений для сучасного професіонала
Натхненний прагненням молодого покоління до простоти й ефективності, задня кришка монітора має витончені гравірування. Цей елегантний дизайн символізує безмежні можливості, роблячи монітор ідеальним супутником для молодих професіоналів.
PerfectEdge забезпечує ідеальний огляд
Чотиристоронній тонкий обрамлення максимально збільшує робочу площу екрана, мінімізуючи відволікання та покращуючи концентрацію. Він ідеально підходить як для роботи, так і для розваг, дозволяючи легко створювати багатомоніторні конфігурації, забезпечуючи великий і елегантний робочий простір.
Висока частота оновлення 120Hz
Частота оновлення 120Hz забезпечує плавніші візуальні ефекти, зменшує розмиття руху та підвищує чутливість в іграх. Під час роботи монітор забезпечує плавне прокручування і переходи, покращуючи комфорт і ефективність. Також ідеально підходить для роботи з AIGC (штучний інтелект у створенні контенту) та AI-генерованим зображенням і текстом, що розширює можливості творчих робочих процесів та робить його універсальним інструментом для сучасних професіоналів.
Підтримка MSI Power Link
Стандартний кронштейн VESA дозволяє встановлювати серію Cubi на задню частину монітора або на стіну, звільняючи робочий простір. MSI Power Link з HDMI™ CEC дає змогу увімкнути міні-ПК за допомогою кнопки монітора, покращуючи ефективність та зручність використання.
Залишайтеся зосередженими та ефективними
Екран діагоналлю 24,5 дюйма є оптимальним для більшості офісних і домашніх столів, що відповідає природній фокусній відстані людського зору, забезпечуючи захоплюючий та ергономічний досвід.
Слот для аксесуарів
Слот для аксесуарів забезпечує зручне зберігання дрібних пристроїв, зберігаючи робочий простір організованим і без зайвих речей. Ідеальний для кабелів, адаптерів та інших необхідних речей, він підвищує ефективність і зберігає порядок.
Вбудовані динаміки
Насолоджуйтесь чистим і потужним звуком із вбудованими динаміками, покращуючи мультимедійний досвід без зайвих предметів на робочому столі.
Додаток Display Kit
Ексклюзивне програмне забезпечення MSI Display Kit забезпечує найзручніший інструмент для налаштування дисплея, дозволяючи вам одночасно переглядати зображення та вибирати відповідний режим кольору для роботи або повсякденного використання.
Енергозберігаючий продукт
Ми несемо відповідальність за сприяння сталому розвитку і з гордістю пропонуємо екологічно чистий продукт, який сприяє збереженню навколишнього середовища.
Монітор PerfectEdge 120Hz розроблений для молодих професіоналів, поєднуючи сучасний дизайн з високою продуктивністю. Незалежно від того, чи виконуєте ви повсякденні офісні завдання, чи занурюєтесь в ігри, цей монітор забезпечує надзвичайне візуальне задоволення та зручність.
Створений для сучасного професіонала
Натхненний прагненням молодого покоління до простоти й ефективності, задня кришка монітора має витончені гравірування. Цей елегантний дизайн символізує безмежні можливості, роблячи монітор ідеальним супутником для молодих професіоналів.
PerfectEdge забезпечує ідеальний огляд
Чотиристоронній тонкий обрамлення максимально збільшує робочу площу екрана, мінімізуючи відволікання та покращуючи концентрацію. Він ідеально підходить як для роботи, так і для розваг, дозволяючи легко створювати багатомоніторні конфігурації, забезпечуючи великий і елегантний робочий простір.
Висока частота оновлення 120Hz
Частота оновлення 120Hz забезпечує плавніші візуальні ефекти, зменшує розмиття руху та підвищує чутливість в іграх. Під час роботи монітор забезпечує плавне прокручування і переходи, покращуючи комфорт і ефективність. Також ідеально підходить для роботи з AIGC (штучний інтелект у створенні контенту) та AI-генерованим зображенням і текстом, що розширює можливості творчих робочих процесів та робить його універсальним інструментом для сучасних професіоналів.
Підтримка MSI Power Link
Стандартний кронштейн VESA дозволяє встановлювати серію Cubi на задню частину монітора або на стіну, звільняючи робочий простір. MSI Power Link з HDMI™ CEC дає змогу увімкнути міні-ПК за допомогою кнопки монітора, покращуючи ефективність та зручність використання.
Залишайтеся зосередженими та ефективними
Екран діагоналлю 24,5 дюйма є оптимальним для більшості офісних і домашніх столів, що відповідає природній фокусній відстані людського зору, забезпечуючи захоплюючий та ергономічний досвід.
Слот для аксесуарів
Слот для аксесуарів забезпечує зручне зберігання дрібних пристроїв, зберігаючи робочий простір організованим і без зайвих речей. Ідеальний для кабелів, адаптерів та інших необхідних речей, він підвищує ефективність і зберігає порядок.
Вбудовані динаміки
Насолоджуйтесь чистим і потужним звуком із вбудованими динаміками, покращуючи мультимедійний досвід без зайвих предметів на робочому столі.
Додаток Display Kit
Ексклюзивне програмне забезпечення MSI Display Kit забезпечує найзручніший інструмент для налаштування дисплея, дозволяючи вам одночасно переглядати зображення та вибирати відповідний режим кольору для роботи або повсякденного використання.
Енергозберігаючий продукт
Ми несемо відповідальність за сприяння сталому розвитку і з гордістю пропонуємо екологічно чистий продукт, який сприяє збереженню навколишнього середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діагональ екрану | 24.5 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 120 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 4.32 кг |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1500 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 1 мс |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Audio |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Гучність вбудованних колонок | 2 x 2 Вт |
| Короткий опис | Монітор IPS 24.5" FHD (1920 x 1080) 1ms 120Hz 178/178 /DP/HDMI /колонки 2*2W |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Adaptive Sync |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Розширена колірна гамма | 8 bit (6 bit + FRC) |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 399 ₴



