Монітор BENQ MA320U Silver 31.5" 16:9 IPS РК Mac Colors 3840х2160, 60 Гц, 5 мс GtG , 97% P3, HDR, 2xHDMI 2.0/2xUSB C
- В наявності
- Код: 3730612
30 609 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кольори не збігаються? Підключіться та отримайте правильні кольори
Більшість зовнішніх моніторів відображають кольори інакше, ніж комп’ютери MacBook. Монітори BenQ MA270U/MA320U, які є найкращими для точного відтворення кольорів на всіх поколіннях MacBook, підтримують широкий колірний обхват P3 та технологію налаштування кольорів BenQ для Mac. Серія MA – це ідеальний вибір для користувачів MacBook.
Синхронізація з керуванням MacBook
Тепер ви можете синхронізувати керування між вашим MacBook Pro та монітором за допомогою простих комбінацій клавіш – так само, як на MacBook Pro або MacBook Air®. Просто натисніть клавішу яскравості або гучності, і обидва дисплеї відразу відреагують.
Робіть більше з Display Pilot 2
Відчуйте зручність простих налаштувань у стилі Mac завдяки програмному забезпеченню BenQ Display Pilot 2.
Потужний хаб для всіх ваших пристроїв
Цей стильний зовнішній монітор для MacBook Pro та MacBook Air – це не просто дисплей, а справжній центр вашої Apple-екосистеми. Вбудований хаб на 15 Вт заряджатиме ваші iPad® та iPhone® під час роботи.
Легке налаштування для комфортного перегляду
Забудьте про неправильну поставу. Найкращі монітори BenQ для MacBook Pro та MacBook Air усувають обмеження екрану, забезпечуючи більше свободи завдяки широкому діапазону кутів нахилу та регулюванню висоти для покращеного перегляду.
Більшість зовнішніх моніторів відображають кольори інакше, ніж комп’ютери MacBook. Монітори BenQ MA270U/MA320U, які є найкращими для точного відтворення кольорів на всіх поколіннях MacBook, підтримують широкий колірний обхват P3 та технологію налаштування кольорів BenQ для Mac. Серія MA – це ідеальний вибір для користувачів MacBook.
Синхронізація з керуванням MacBook
Тепер ви можете синхронізувати керування між вашим MacBook Pro та монітором за допомогою простих комбінацій клавіш – так само, як на MacBook Pro або MacBook Air®. Просто натисніть клавішу яскравості або гучності, і обидва дисплеї відразу відреагують.
Робіть більше з Display Pilot 2
Відчуйте зручність простих налаштувань у стилі Mac завдяки програмному забезпеченню BenQ Display Pilot 2.
Потужний хаб для всіх ваших пристроїв
Цей стильний зовнішній монітор для MacBook Pro та MacBook Air – це не просто дисплей, а справжній центр вашої Apple-екосистеми. Вбудований хаб на 15 Вт заряджатиме ваші iPad® та iPhone® під час роботи.
Легке налаштування для комфортного перегляду
Забудьте про неправильну поставу. Найкращі монітори BenQ для MacBook Pro та MacBook Air усувають обмеження екрану, забезпечуючи більше свободи завдяки широкому діапазону кутів нахилу та регулюванню висоти для покращеного перегляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 31.5 дюйм |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 15.2 кг |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 12000000 |
| Контрастність хххх:1 | 1300 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 5 мс |
| Яскравість | 600 cd/m² |
| Розгортка | |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 45 |
| USB | USB 3.2 |
| Інтерфейси | USB 3.2 |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Гучність вбудованних колонок | 3 + 3 Вт |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Короткий опис | 31.5" 16:9 IPS РК Mac Colors монітор, 3840х2160, 60 Гц, 5 мс (GtG), 97% P3, HDR, 2xHDMI 2.0/2xUSB C |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | USB Type-C Power Delivery |
| Потужність Power Delivery | До 90 Вт |
| Призначення | Графічний/веб дизайн, обробка відео (Color Critical) |
| Розширена колірна гамма | 97% DCI-P3 |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 609 ₴











