



Монітор MSI MPG 272QRF X36 IPS 27" WQHD 2560 x 1440 0.5ms 360Hz 178/178/DP/2HDMI
- В наявності
- Код: 3739163
32 799 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висока швидкість і плавність
Ігровий монітор оснащений 27-дюймовою Rapid IPS матрицею з частотою оновлення 360 Гц і часом відгуку 0,5 мс (GtG). Підтримка NVIDIA® G-SYNC® забезпечує плавний геймплей без розривів кадру та затримок.
G-SYNC Pulsar — максимальна чіткість руху
Технологія G-SYNC Pulsar підвищує чіткість руху до 4 разів завдяки стробуванню підсвітки зі змінною частотою. У поєднанні з G-SYNC VRR це дає більш різке зображення та точніше прицілювання.
Адаптація до освітлення
G-SYNC Ambient Adaptive Technology використовує вбудований датчик освітлення для автоматичного налаштування яскравості та колірної температури. Це гарантує комфортний перегляд у будь-який час доби.
Точність кольору та HDR
Монітор забезпечує якісну передачу кольорів, низьку затримку HDR і проходить суворе тестування для стабільної роботи та високої продуктивності.
Оновлення прошивки
Модель підтримує самостійне оновлення прошивки, що дозволяє підтримувати актуальність функцій і максимальну ефективність роботи G-SYNC.
Гнучке налаштування кольорів
Розширені параметри налаштування дозволяють точно підлаштувати зображення під власні вподобання та стиль.
Різні режими відображення
Підтримуються різні співвідношення сторін і роздільні здатності, включно з 25-дюймовим режимом Pixel-to-Pixel (2368 × 1332, 1920 × 1080, 1280 × 960), що забезпечує чітке зображення без спотворень.
Режим для консолей
Console Mode із підтримкою VRR і ALLM забезпечує плавний і швидкий відгук у консольних іграх (до 120 Гц). HDMI™ CEC дозволяє керувати монітором через підключені пристрої.
Синхронізація підсвітки
Сертифікація Windows Dynamic Lighting дозволяє керувати підсвіткою, налаштовувати ефекти та синхронізувати їх з іншими сумісними пристроями для створення єдиного стилю.
Ігровий монітор оснащений 27-дюймовою Rapid IPS матрицею з частотою оновлення 360 Гц і часом відгуку 0,5 мс (GtG). Підтримка NVIDIA® G-SYNC® забезпечує плавний геймплей без розривів кадру та затримок.
G-SYNC Pulsar — максимальна чіткість руху
Технологія G-SYNC Pulsar підвищує чіткість руху до 4 разів завдяки стробуванню підсвітки зі змінною частотою. У поєднанні з G-SYNC VRR це дає більш різке зображення та точніше прицілювання.
Адаптація до освітлення
G-SYNC Ambient Adaptive Technology використовує вбудований датчик освітлення для автоматичного налаштування яскравості та колірної температури. Це гарантує комфортний перегляд у будь-який час доби.
Точність кольору та HDR
Монітор забезпечує якісну передачу кольорів, низьку затримку HDR і проходить суворе тестування для стабільної роботи та високої продуктивності.
Оновлення прошивки
Модель підтримує самостійне оновлення прошивки, що дозволяє підтримувати актуальність функцій і максимальну ефективність роботи G-SYNC.
Гнучке налаштування кольорів
Розширені параметри налаштування дозволяють точно підлаштувати зображення під власні вподобання та стиль.
Різні режими відображення
Підтримуються різні співвідношення сторін і роздільні здатності, включно з 25-дюймовим режимом Pixel-to-Pixel (2368 × 1332, 1920 × 1080, 1280 × 960), що забезпечує чітке зображення без спотворень.
Режим для консолей
Console Mode із підтримкою VRR і ALLM забезпечує плавний і швидкий відгук у консольних іграх (до 120 Гц). HDMI™ CEC дозволяє керувати монітором через підключені пристрої.
Синхронізація підсвітки
Сертифікація Windows Dynamic Lighting дозволяє керувати підсвіткою, налаштовувати ефекти та синхронізувати їх з іншими сумісними пристроями для створення єдиного стилю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 360 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 10.1 кг |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Екран | |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 100000000 |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Час відгуку | 0.5 мс |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Тип блоку живлення | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB 2.0 Micro-B |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Кабелі в комплекті | USB |
| Короткий опис | Монітор IPS 27" WQHD (2560 x 1440) 0.5ms 360Hz 178/178/DP/2HDMI |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Безрамковий екран |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Розширена колірна гамма | 119% SRGB |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 799 ₴



