



Монітор ASUS VA279HG IPS 27",1920*1080,120 Гц,VGA,HDMI
- В наявності
- Код: 3732832
5 499 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор ASUS VA279HG — плавна робота та розваги без компромісів
Насолоджуйтесь винятковою якістю зображення та комфортом для очей із 27-дюймовим ігровим монітором ASUS VA279HG. Оснащений IPS-матрицею з роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080), він забезпечує яскраву картинку з широкими кутами огляду 178°. Частота оновлення 120 Гц у поєднанні з технологією Adaptive-Sync і часом відгуку 1 мс (MPRT) гарантують плавне зображення без розривів кадру — ідеально для динамічних ігор, відео та щоденної роботи.
Широкі кути огляду 178°
Безрамковий IPS-екран забезпечує точну передачу кольорів та чіткість зображення незалежно від кута перегляду — горизонтально чи вертикально.
Плавність зображення з частотою 120 Гц
Завдяки частоті оновлення 120 Гц та підтримці Adaptive-Sync, зникають ривки та підтормажування зображення. Ви отримаєте плавну анімацію навіть у повсякденних завданнях, не кажучи вже про відео чи ігри.
Зручність без зайвого безладу
Продумана конструкція дозволяє розмістити смартфон, візитки чи інші дрібниці, не захаращуючи робочий стіл.
Розширені можливості підключення
Монітор оснащено портами HDMI і VGA, що дозволяє підключати кілька пристроїв одночасно. Також є роз’єм для навушників.
Захист очей від ASUS
Насолоджуйтесь винятковою якістю зображення та комфортом для очей із 27-дюймовим ігровим монітором ASUS VA279HG. Оснащений IPS-матрицею з роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080), він забезпечує яскраву картинку з широкими кутами огляду 178°. Частота оновлення 120 Гц у поєднанні з технологією Adaptive-Sync і часом відгуку 1 мс (MPRT) гарантують плавне зображення без розривів кадру — ідеально для динамічних ігор, відео та щоденної роботи.
Широкі кути огляду 178°
Безрамковий IPS-екран забезпечує точну передачу кольорів та чіткість зображення незалежно від кута перегляду — горизонтально чи вертикально.
Плавність зображення з частотою 120 Гц
Завдяки частоті оновлення 120 Гц та підтримці Adaptive-Sync, зникають ривки та підтормажування зображення. Ви отримаєте плавну анімацію навіть у повсякденних завданнях, не кажучи вже про відео чи ігри.
Зручність без зайвого безладу
Продумана конструкція дозволяє розмістити смартфон, візитки чи інші дрібниці, не захаращуючи робочий стіл.
Розширені можливості підключення
Монітор оснащено портами HDMI і VGA, що дозволяє підключати кілька пристроїв одночасно. Також є роз’єм для навушників.
Захист очей від ASUS
- Фільтр синього світла з TÜV Rheinland-сертифікацією знижує навантаження на очі при тривалій роботі.
- Технологія Flicker-Free усуває мерехтіння, зменшуючи втому очей, головний біль та інші неприємні наслідки тривалого перегляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 120 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.06 кг |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1500 |
| Час відгуку | 1 мс |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 15 |
| Інтерфейси | Mini-Jack (3.5 mm) |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Короткий опис | Монітор IPS 27",1920*1080,120 Гц,VGA,HDMI |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Adaptive Sync |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴



