Монітор GIGABYTE GS24F14A Gaming Monitor iгровий монiтор 23.8" IPS 144Hz OC 175Hz 1ms 1920 x 1080 FHD 1 x HDMI 1.4, 1 x DP 1.2, 1
- В наявності
- Код: 3739537
4 699 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ФІНАЛЬНИЙ ШТРИХ ДЛЯ ВАШОЇ ІГРОВОЇ СИСТЕМИ
Монітор часто недооцінюють, хоча саме він відіграє ключову роль у розкритті потенціалу всіх компонентів ПК. Завдяки злагодженій взаємодії з системою, ігрові монітори GIGABYTE дозволяють отримати максимум продуктивності. Вони поєднують передові характеристики та високу якість, забезпечуючи преміальний досвід без зайвих витрат.
ПРОСТОТА ТА СТИЛЬ
Лаконічний дизайн відображає філософію серії ігрових моніторів GIGABYTE — нічого зайвого, лише продуманість у кожній деталі. Міцна підставка та матове покриття не лише підвищують зручність використання, а й додають естетичної привабливості.
ОПТИМАЛЬНИЙ КУТ ОГЛЯДУ
Монітор оснащений ергономічною підставкою з широкими можливостями регулювання нахилу, що дозволяє легко налаштувати комфортне положення для роботи чи гри.
ЗАХИСТ ДЛЯ ОЧЕЙ
Технологія зниження синього світла, сертифікована TÜV Rheinland, допомагає зменшити навантаження на очі під час тривалого використання.
Монітор часто недооцінюють, хоча саме він відіграє ключову роль у розкритті потенціалу всіх компонентів ПК. Завдяки злагодженій взаємодії з системою, ігрові монітори GIGABYTE дозволяють отримати максимум продуктивності. Вони поєднують передові характеристики та високу якість, забезпечуючи преміальний досвід без зайвих витрат.
ПРОСТОТА ТА СТИЛЬ
Лаконічний дизайн відображає філософію серії ігрових моніторів GIGABYTE — нічого зайвого, лише продуманість у кожній деталі. Міцна підставка та матове покриття не лише підвищують зручність використання, а й додають естетичної привабливості.
ОПТИМАЛЬНИЙ КУТ ОГЛЯДУ
Монітор оснащений ергономічною підставкою з широкими можливостями регулювання нахилу, що дозволяє легко налаштувати комфортне положення для роботи чи гри.
ЗАХИСТ ДЛЯ ОЧЕЙ
Технологія зниження синього світла, сертифікована TÜV Rheinland, допомагає зменшити навантаження на очі під час тривалого використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 144 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 3.955 кг |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1500 |
| Час відгуку | 1 мс |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 11 |
| Інтерфейси | Mini-Jack (3.5 mm) |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Короткий опис | iгровий монiтор 23.8" IPS 144Hz (OC 175Hz) 1ms 1920 x 1080 (FHD) 1 x HDMI 1.4, 1 x DP 1.2, 1 x Earp |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Операційна система | Немає |
| Особливості | Безрамковий екран |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Розширена колірна гамма | 8 bit (6 bit + FRC) |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 75x75 |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 699 ₴









