Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 21.5 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 3.34 кг |
| Висота | 349 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 4 мс |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 24 |
| USB | Немає |
| Інтерфейси | HDMI |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Динамічна контрастність хххх: 1 | 100 000 000 |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Короткий опис | Монітор IPS 21.5",100 Гц,VGA,HDMI |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | AMD FreeSync |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 459 ₴








