



Монітор HP S3 Pro 324pf FHD MNTR 23.8" 16:9 1920 x 1080 IPS 250 nits HDMI; VGA; DisplayPort
- В наявності
- Код: 3730890
5 099 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор HP Series 3 Pro 23,8” FHD — 324pf (9U5J5UT)
Комфорт щодня. Продуктивність щохвилини.
Працюйте ефективніше щодня з елегантним 23,8-дюймовим монітором HP Series 3 Pro. Завдяки Full HD роздільній здатності, IPS-матриці та частоті оновлення до 100 Гц, він забезпечує чітке зображення, плавну динаміку та комфорт під будь-яким кутом.
Зосереджені на справі — не на екрані
Постійно ввімкнений апаратний фільтр HP Eye Ease знижує вплив блакитного світла без спотворення кольорів, а технологія без мерехтіння зменшує навантаження на очі. Ви зможете довше залишатися зосередженими, не жертвуючи якістю зображення.
Стильний і продуманий дизайн
Тонкі рамки з трьох боків, регульований кут нахилу та продумана організація кабелів допомагають створити чистий, продуктивний робочий простір. А вбудований джойстик дозволяє швидко та зручно змінювати налаштування прямо на екрані.
Комфорт щодня. Продуктивність щохвилини.
Працюйте ефективніше щодня з елегантним 23,8-дюймовим монітором HP Series 3 Pro. Завдяки Full HD роздільній здатності, IPS-матриці та частоті оновлення до 100 Гц, він забезпечує чітке зображення, плавну динаміку та комфорт під будь-яким кутом.
Зосереджені на справі — не на екрані
Постійно ввімкнений апаратний фільтр HP Eye Ease знижує вплив блакитного світла без спотворення кольорів, а технологія без мерехтіння зменшує навантаження на очі. Ви зможете довше залишатися зосередженими, не жертвуючи якістю зображення.
Стильний і продуманий дизайн
Тонкі рамки з трьох боків, регульований кут нахилу та продумана організація кабелів допомагають створити чистий, продуктивний робочий простір. А вбудований джойстик дозволяє швидко та зручно змінювати налаштування прямо на екрані.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.05 кг |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 8000000 |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Час відгуку | 5 мс |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Короткий опис | Монітор 23.8" 16:9 FHD (1920 x 1080) IPS 250 nits HDMI; VGA; DisplayPort |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Безрамковий екран |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Розширена колірна гамма | 72% NTSC |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 099 ₴



