Монітор SAMSUNG LS22D300GAIXUA IPS 21.5",1920*1080,100 Гц,VGA,HDMI
- В наявності
- Код: 3737803
3 399 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IPS-панель
Насолоджуйтеся насиченими та реалістичними кольорами по всій площі екрана завдяки IPS-матриці. Зображення зберігає яскравість і чіткість під будь-яким кутом огляду, а кольори та відтінки передаються рівномірно й природно з мінімальними спотвореннями.
Частота оновлення 100 Гц
Будьте на крок попереду в іграх, під час перегляду відео чи творчої роботи. Частота оновлення 100 Гц забезпечує плавне відтворення руху, зменшуючи розмиття та затримки навіть у найдинамічніших сценах.
Ігровий режим
Отримайте перевагу в кожному матчі завдяки спеціальним ігровим налаштуванням. Оптимізовані параметри кольору та контрасту дозволяють краще розрізняти деталі, швидше помічати об’єкти в темних ділянках і повністю занурюватися в ігровий процес.
Захист зору та зниження мерехтіння
Працюйте й грайте з комфортом навіть протягом тривалого часу. Технології зменшення синього світла та мерехтіння допомагають знизити навантаження на очі й підтримують комфорт під час щоденного використання.
Надтонкий дизайн
Елегантний корпус з ультратонкими рамками гармонійно доповнить будь-який робочий або ігровий простір. Легкий, сучасний дизайн робить монітор стильним акцентом вашої системи.
Широкі можливості підключення
Підключайте різні пристрої напряму до монітора, створюючи зручне та гнучке робоче середовище без зайвих обмежень.
Насолоджуйтеся насиченими та реалістичними кольорами по всій площі екрана завдяки IPS-матриці. Зображення зберігає яскравість і чіткість під будь-яким кутом огляду, а кольори та відтінки передаються рівномірно й природно з мінімальними спотвореннями.
Частота оновлення 100 Гц
Будьте на крок попереду в іграх, під час перегляду відео чи творчої роботи. Частота оновлення 100 Гц забезпечує плавне відтворення руху, зменшуючи розмиття та затримки навіть у найдинамічніших сценах.
Ігровий режим
Отримайте перевагу в кожному матчі завдяки спеціальним ігровим налаштуванням. Оптимізовані параметри кольору та контрасту дозволяють краще розрізняти деталі, швидше помічати об’єкти в темних ділянках і повністю занурюватися в ігровий процес.
Захист зору та зниження мерехтіння
Працюйте й грайте з комфортом навіть протягом тривалого часу. Технології зменшення синього світла та мерехтіння допомагають знизити навантаження на очі й підтримують комфорт під час щоденного використання.
Надтонкий дизайн
Елегантний корпус з ультратонкими рамками гармонійно доповнить будь-який робочий або ігровий простір. Легкий, сучасний дизайн робить монітор стильним акцентом вашої системи.
Широкі можливості підключення
Підключайте різні пристрої напряму до монітора, створюючи зручне та гнучке робоче середовище без зайвих обмежень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діагональ екрану | 22 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 3.215 кг |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 5 мс |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 19 |
| Інтерфейси | HDMI |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Короткий опис | Монітор IPS 21.5",1920*1080,100 Гц,VGA,HDMI |
| Країна виробництва | Vietnam |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Безпровiдний дисплей |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Розширена колірна гамма | 72% (CIE 1931) |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 399 ₴











