Монітор IIYAMA GB2471HS-B1 23.8" 16:9 ігровий IPS РК 1920х1080, 0.3 мс MPRT , 240 Гц, 350 кд/м2, AdaptiveSync/G-Sync,
- В наявності
- Код: 3736495
6 699 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
G-MASTER GB2471HS-B1
Приєднуйтесь до професійної ліги разом із 24-дюймовим G-Master Red Eagle — монітором, створеним для максимальної швидкості та перемог із частотою оновлення 240 Гц.
Отримайте вирішальну перевагу в кожному матчі з 24" GB2471HS у роздільній здатності Full HD (1920×1080). Надшвидкий час відгуку 0,3 мс MPRT у поєднанні з частотою 240 Гц забезпечує винятково плавний геймплей без ривків. Підтримка NVIDIA G-SYNC дозволяє миттєво реагувати на події, забуваючи про розриви кадрів, шлейфи та розмиття. Функція Black Tuner допомагає точно налаштувати яскравість і деталізацію темних сцен, а IPS-панель гарантує стабільно високу якість зображення та насичені кольори.
Fast IPS
Швидка IPS-матриця з роздільною здатністю Full HD 1920×1080 забезпечує чітку картинку, реалістичну передачу кольорів, широкі кути огляду та плавний ігровий процес навіть у динамічних сценах.
240 Гц
Частота оновлення 240 Гц дарує максимальну плавність та чіткість зображення, дозволяючи приймати рішення за долі секунди та зберігати повний контроль над грою.
0,3 мс MPRT
Надзвичайно швидкий час відгуку мінімізує розмиття руху, забезпечуючи кристально чіткі кадри навіть у найінтенсивніших моментах гри.
Сумісність з NVIDIA G-SYNC
Насолоджуйтесь плавним, безривковим зображенням завдяки синхронізації монітора з відеокартою. Мінімальні затримки, відсутність статорів і максимальна чіткість дії. (Підтримка через DisplayPort)
Приєднуйтесь до професійної ліги разом із 24-дюймовим G-Master Red Eagle — монітором, створеним для максимальної швидкості та перемог із частотою оновлення 240 Гц.
Отримайте вирішальну перевагу в кожному матчі з 24" GB2471HS у роздільній здатності Full HD (1920×1080). Надшвидкий час відгуку 0,3 мс MPRT у поєднанні з частотою 240 Гц забезпечує винятково плавний геймплей без ривків. Підтримка NVIDIA G-SYNC дозволяє миттєво реагувати на події, забуваючи про розриви кадрів, шлейфи та розмиття. Функція Black Tuner допомагає точно налаштувати яскравість і деталізацію темних сцен, а IPS-панель гарантує стабільно високу якість зображення та насичені кольори.
Fast IPS
Швидка IPS-матриця з роздільною здатністю Full HD 1920×1080 забезпечує чітку картинку, реалістичну передачу кольорів, широкі кути огляду та плавний ігровий процес навіть у динамічних сценах.
240 Гц
Частота оновлення 240 Гц дарує максимальну плавність та чіткість зображення, дозволяючи приймати рішення за долі секунди та зберігати повний контроль над грою.
0,3 мс MPRT
Надзвичайно швидкий час відгуку мінімізує розмиття руху, забезпечуючи кристально чіткі кадри навіть у найінтенсивніших моментах гри.
Сумісність з NVIDIA G-SYNC
Насолоджуйтесь плавним, безривковим зображенням завдяки синхронізації монітора з відеокартою. Мінімальні затримки, відсутність статорів і максимальна чіткість дії. (Підтримка через DisplayPort)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.97 кг |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 0.3 мс |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Розгортка | |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | 240 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 18 |
| USB | Немає |
| Інтерфейси | Mini-Jack (3.5 mm) |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Гучність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Динамічна контрастність хххх: 1 | 80М |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Короткий опис | 23.8" 16:9 ігровий IPS РК монітор, 1920х1080, 0.3 мс (MPRT), 240 Гц, 350 кд/м2, AdaptiveSync/G-Sync, |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Операційна система | Немає |
| Особливості | Black eQualizer |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Сертифікат EDLA | Немає |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 699 ₴












