Монітор GIGABYTE MO27U2 Gaming Monitor iгровий монiтор 27" OLED 240Hz 3840 x 2160 UHD 0.03ms GTG 2 x HDMI 2.1, 1 x DP 1.4, 1 x USB
- В наявності
- Код: 3736945
35 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Winners Never Settle
MO27U2 — це 27-дюймовий UHD QD-OLED монітор із фірмовими Tactical-функціями та інтелектуальною системою OLED Care. Він поєднує вражаючу якість зображення з вибуховою швидкістю: 240 Гц забезпечують максимально плавну анімацію без розмиття та ривків.
Pixel Perfect
GIGABYTE MO27U2 оснащений 27" QD-OLED панеллю з 4K-роздільністю, яка передає безкомпромісну деталізацію та геймерську точність буквально в кожному пікселі.
QD-OLED від Samsung
Відчуйте вершину дисплейних технологій — QD-OLED на базі панелі Samsung. Насичені кольори «вибухають» яскравістю, а контрастність здається безмежною, відкриваючи деталі там, де інші екрани вже «втрачають» картинку.
Контраст
QD-OLED забезпечує глибші чорні та багатші тіні, даруючи значно кращу деталізацію у темних сценах, ніж більшість інших технологій.
Колір
Широке колірне охоплення робить ігрові світи максимально живими — з реалістичними відтінками та ефектною насиченістю.
Next-Gen 5-Layer Tandem OLED — чіткіше та довговічніше
Завдяки EL Gen 3 QD-OLED і 5-шаровій tandem-структурі панель отримала вищу енергоефективність і подовжений ресурс роботи. Щільність 166 PPI гарантує ультрарізке зображення, а електролюмінесцентні квантові точки додають яскравості, точності та плавності — ідеально для ігор, творчості й кіно.
HDR Peak 1000 Nits
Увімкніть режим Peak 1000 nits і отримайте справжній HDR: більше яскравості, сильніший контраст і кращу читабельність деталей для повного занурення.
OLED VRR Anti-Flicker
Жодного мерехтіння — максимум комфорту. Оновлена технологія оптимізована для VRR, точніше налаштовує діапазон частоти та зменшує flicker навіть у динамічних сценах.
Ігрові монітори GIGABYTE оснащені набором тактичних функцій, які допомагають грати точніше, швидше та впевненіше.
Tactical Switch 2.0
Окрема фізична кнопка дозволяє миттєво прив’язати та перемикати функції — наприклад Resolution Switch, щоб швидко перейти на «професійні» налаштування, зокрема 24" режим.
All-Round Thermal Solution
GIGABYTE використала багаторічний досвід у системах охолодження, щоб створити високоефективне терморішення для геймерів. Монітор працює стабільно, не перегрівається та зберігає ресурс навіть під навантаженням.
No Device Left Behind
MO27U2 має потужний набір інтерфейсів для сучасних пристроїв, а HDMI 2.1 відкриває максимум можливостей для консолей, ПК та мультимедіа.
MO27U2 — це 27-дюймовий UHD QD-OLED монітор із фірмовими Tactical-функціями та інтелектуальною системою OLED Care. Він поєднує вражаючу якість зображення з вибуховою швидкістю: 240 Гц забезпечують максимально плавну анімацію без розмиття та ривків.
Pixel Perfect
GIGABYTE MO27U2 оснащений 27" QD-OLED панеллю з 4K-роздільністю, яка передає безкомпромісну деталізацію та геймерську точність буквально в кожному пікселі.
QD-OLED від Samsung
Відчуйте вершину дисплейних технологій — QD-OLED на базі панелі Samsung. Насичені кольори «вибухають» яскравістю, а контрастність здається безмежною, відкриваючи деталі там, де інші екрани вже «втрачають» картинку.
Контраст
QD-OLED забезпечує глибші чорні та багатші тіні, даруючи значно кращу деталізацію у темних сценах, ніж більшість інших технологій.
Колір
Широке колірне охоплення робить ігрові світи максимально живими — з реалістичними відтінками та ефектною насиченістю.
Next-Gen 5-Layer Tandem OLED — чіткіше та довговічніше
Завдяки EL Gen 3 QD-OLED і 5-шаровій tandem-структурі панель отримала вищу енергоефективність і подовжений ресурс роботи. Щільність 166 PPI гарантує ультрарізке зображення, а електролюмінесцентні квантові точки додають яскравості, точності та плавності — ідеально для ігор, творчості й кіно.
HDR Peak 1000 Nits
Увімкніть режим Peak 1000 nits і отримайте справжній HDR: більше яскравості, сильніший контраст і кращу читабельність деталей для повного занурення.
OLED VRR Anti-Flicker
Жодного мерехтіння — максимум комфорту. Оновлена технологія оптимізована для VRR, точніше налаштовує діапазон частоти та зменшує flicker навіть у динамічних сценах.
- Плавність і стабільність: без розривів кадру та смикань
- Комфорт для очей: менше втоми під час довгих сесій
- Розумна адаптація: частота оновлення автоматично підлаштовується під гру, відео або щоденні задачі
Ігрові монітори GIGABYTE оснащені набором тактичних функцій, які допомагають грати точніше, швидше та впевненіше.
Tactical Switch 2.0
Окрема фізична кнопка дозволяє миттєво прив’язати та перемикати функції — наприклад Resolution Switch, щоб швидко перейти на «професійні» налаштування, зокрема 24" режим.
All-Round Thermal Solution
GIGABYTE використала багаторічний досвід у системах охолодження, щоб створити високоефективне терморішення для геймерів. Монітор працює стабільно, не перегрівається та зберігає ресурс навіть під навантаженням.
No Device Left Behind
MO27U2 має потужний набір інтерфейсів для сучасних пристроїв, а HDMI 2.1 відкриває максимум можливостей для консолей, ПК та мультимедіа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип матриці | QD-OLED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 10.09 кг |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1500000 |
| Час відгуку | 0.03 мс |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 45 |
| Інтерфейси | 2 x USB 3.2 Downstream port |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Гучність вбудованних колонок | 2 x 5 |
| Кабелі в комплекті | USB |
| Короткий опис | iгровий монiтор 27" OLED 240Hz 3840 x 2160 (UHD) 0.03ms GTG 2 x HDMI 2.1, 1 x DP 1.4, 1 x USB Type-C |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Операційна система | Немає |
| Особливості | USB Type-C Power Delivery |
| Потужність Power Delivery | До 18 Вт |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Розширена колірна гамма | 10 bit true |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 999 ₴








