

Екран ATRIA TRM-NTSC-60D переносний на тринозі 60" 4:3 121*91cм
- В наявності
- Код: 3727017
1 720 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ATRIA TRM-NTSC-60D - невелике полотно на спеціальній тринозі, транспортується в будь-яке місце. Його особливості:
- Механізм автоматичного блокування керує регулюванням висоти.
- Зворотний бік матеріалу запобігає проникненню світла.
- Екран виготовлений з довговічного матеріалу MaxWhite.
- У згорнутому вигляді не займає багато місця, не важить багато.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atria |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Розміри екрану | |
| Вага | 5.6 кг |
| Висота | 110 мм |
| Діагональ екрану | 60 дюйм |
| Співвідношення сторін | 4:3 |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Проекційний екран |
| Коротрий опис | екран переносний на тринозі 60"(4:3)121*91cм |
| Країна виробництва | China |
| Пульт ДУ | Немає |
| Розміри екрану, см | 121х91 |
| Тип проекційного екрану | Переносний на тринозі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 720 ₴



