

Екран ATRIA TRM-HD-92D переносний на тринозі 92" 16:9 203*114 см
- В наявності
- Код: 3703917
2 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ATRIA TRM-HD-92D – невелике полотно на спеціальній тринозі, транспортується в будь-яке місце. Його особливості:
- Механізм автоматичного блокування керує регулюванням висоти.
- Зворотний бік матеріалу запобігає проникненню світла.
- Екран виготовлений з довговічного матеріалу MaxWhite.
- У згорнутому вигляді не займає багато місця, не важить багато.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atria |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Розміри екрану | |
| Вага | 8.3 кг |
| Висота | 110 мм |
| Діагональ екрану | 92 дюйм |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Проекційний екран |
| Коротрий опис | екран переносний на тринозі 92" (16:9)203*114 см |
| Країна виробництва | China |
| Пульт ДУ | Є |
| Розміри екрану, см | 203х114 |
| Тип проекційного екрану | Переносний на тринозі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴



