



Екран ATRIA MRSM-NTSC-100D проекційний моторизований, настінний 100" 4:3 203*153 см , пульт д/у
- В наявності
- Код: 3697246
4 190 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Моторизований настінний екран ідеальний для використання із сучасними висококонтрастними проєкторами. Виготовлений із матеріалу MaxWhite. Чорна зворотна сторона матеріалу запобігає проникненню світла. Обладнаний регульованим перемикачем вертикального обмеження для регулювання установок підіймання/спуску.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atria |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Розміри екрану | |
| Вага | 8.67 кг |
| Висота | 130 мм |
| Діагональ екрану | 100 дюйм |
| Співвідношення сторін | 4:3 |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Проекційний екран |
| Коротрий опис | проекційний екран моторизований, настінний 100"(4:3) 203*153 см , пульт д/у |
| Країна виробництва | China |
| Матеріал корпусу | Matte White |
| Пульт ДУ | Є |
| Розміри екрану, см | 203x153 |
| Тип проекційного екрану | Моторизований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 190 ₴



