Монітор SAMSUNG LS27D400GAIXUA IPS 27",1920*1080,100 Гц,HDMI*2,DP,USB
- В наявності
- Код: 3736875
6 099 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IPS-матриця
Насолоджуйтесь яскравими та насиченими кольорами на всьому екрані завдяки IPS-матриці. Відтінки залишаються чіткими та природними незалежно від кута огляду. Тони і кольори відтворюються точно та реалістично з мінімальними втратами якості.
Частота оновлення 100 Гц
Не пропустіть жодного кадру зі своїх ігор, відео чи творчих проектів. Частота оновлення 100 Гц зменшує затримки та розмиття, забезпечуючи плавність і чіткість навіть у динамічних сценах.
Режим ігрового зображення
Оптимізуйте налаштування для переваги над суперниками. Кольори та контраст автоматично налаштовуються для чіткого відображення сцен і пошуку суперників у темряві. Режим ігрового зображення адаптує картинку під ваш екран, дозволяючи побачити кожну деталь.
Режим захисту очей Eye Saver і зменшення мерехтіння
Захищайте зір і забезпечуйте комфорт навіть під час тривалих ігрових сесій. Знижений рівень синього світла і мерехтіння екрану допоможуть вам залишатися зосередженими.
Супертонкий ергономічний корпус
Супертонкий корпус додає стилю будь-якому інтер’єру, а регулювання висоти дозволяє налаштувати зручне положення. Мінімальні рамки забезпечують максимум корисної площі екрана, який можна навіть повернути на 90 градусів для вертикального використання.
Насолоджуйтесь яскравими та насиченими кольорами на всьому екрані завдяки IPS-матриці. Відтінки залишаються чіткими та природними незалежно від кута огляду. Тони і кольори відтворюються точно та реалістично з мінімальними втратами якості.
Частота оновлення 100 Гц
Не пропустіть жодного кадру зі своїх ігор, відео чи творчих проектів. Частота оновлення 100 Гц зменшує затримки та розмиття, забезпечуючи плавність і чіткість навіть у динамічних сценах.
Режим ігрового зображення
Оптимізуйте налаштування для переваги над суперниками. Кольори та контраст автоматично налаштовуються для чіткого відображення сцен і пошуку суперників у темряві. Режим ігрового зображення адаптує картинку під ваш екран, дозволяючи побачити кожну деталь.
Режим захисту очей Eye Saver і зменшення мерехтіння
Захищайте зір і забезпечуйте комфорт навіть під час тривалих ігрових сесій. Знижений рівень синього світла і мерехтіння екрану допоможуть вам залишатися зосередженими.
Супертонкий ергономічний корпус
Супертонкий корпус додає стилю будь-якому інтер’єру, а регулювання висоти дозволяє налаштувати зручне положення. Мінімальні рамки забезпечують максимум корисної площі екрана, який можна навіть повернути на 90 градусів для вертикального використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 5 мс |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 23 |
| USB | USB 2.0 |
| Інтерфейси | 2хUSB |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Короткий опис | Монітор IPS 27",1920*1080,100 Гц,HDMI*2,DP,USB |
| Країна виробництва | Vietnam |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Безрамковий екран |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Розширена колірна гамма | 72% (CIE 1931) |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 099 ₴












