Монітор BENQ PD2706QN Grey 27" 16:9 IPSпрофесійний РК 2560х1440, 100 Гц, 5 мс GtG , 95% P3, HDR, KVM свіч, 1xHDMI 2.
- Немає в наявності
- Код: 3730613
19 609 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ширше охоплення кольорів для дизайнерів
Колірний простір P3 дозволяє дизайнерам точно відтворювати ширший і насиченіший спектр кольорів, забезпечуючи їхню точність і відповідність на сумісних дисплеях.
Завжди точні та узгоджені кольори
Інтуїтивне керування кольорами та ефективне управління кольоровими профілями гарантують стабільну відповідність кольорів на різних дисплеях.
Nano Matte панелі зберігають точність кольору та контраст
Технологія BenQ Nano Matte Panel розсіює відблиски навколишнього світла, забезпечуючи точність кольорів, високу контрастність і комфорт для очей під час тривалих робочих сесій.
Інтуїтивне узгодження кольорів без калібратора
Зручний інтерфейс дозволяє легко синхронізувати кольори між MacBook® та монітором або між двома моніторами без необхідності використання калібратора.
Точніше узгодження кольорів із калібратором
Легка калібровка без досвіду. Дотримуйтесь візуальних підказок для програмної калібровки відповідно до міжнародних стандартів.
Кольори, яким можна довіряти
Технологія BenQ AQCOLOR забезпечує «Точне відтворення», гарантуючи заводське калібрування з точністю Delta E ≤ 2, широке охоплення 95% P3, рівномірність кольору по всій площині екрана та детальний звіт про калібрування. Всі характеристики проходять суворе тестування, щоб надати дизайнерам максимальну точність і впевненість у кольорах.
Галузеві стандарти
Широке охоплення затребуваних колірних просторів із ретельним налаштуванням температури кольору, гамма-кривої та яскравості.
Рівномірність зображення
Гарантована стабільність кольору від краю до краю як на одному моніторі, так і на декількох.
Гарантія точності
Ваш монітор точно передає задуману палітру кольорів із незалежною верифікацією для максимально точної репродукції.
Верифікація Pantone & Pantone SkinTone
Сертифікат Pantone та Pantone SkinTone робить цей дисплей ідеальним для професіоналів, які потребують максимальної точності у відтворенні реальних кольорів.
Сертифікація Calman Verified
Кожен дизайнерський монітор BenQ DesignVue проходить сертифікацію Calman Verified, гарантуючи якість зображення для творчих професіоналів.
Pantone Connect Premium
BenQ — перший бренд, який співпрацює з Pantone для мобільного додатку. Нові та існуючі власники професійних моніторів BenQ отримують один рік безкоштовного доступу до Pantone Connect Premium для цифрової точності кольорів у русі.
Універсальне підключення USB-C
Швидка передача даних та подача живлення до 90 Вт. Пристрої Thunderbolt 3/4 сумісні з USB-C на моніторах BenQ, забезпечуючи ефективність роботи без перешкод.
Послідовне з’єднання через DisplayPort MST
Технологія Multi-Stream Transport (MST) дозволяє розширювати робочу площу на декілька моніторів через вихід DisplayPort.
Вбудований KVM-перемикач
Функція KVM (клавіатура, відео, миша) дозволяє керувати двома системами з одного набору клавіатури та миші. Просто перемикайтеся між пристроями для підвищення ефективності.
BenQ Display Pilot 2
Інтерфейс Display Pilot 2 дозволяє налаштовувати функції, такі як ICCsync, режими кольорів та поділ робочого столу, підвищуючи зручність і гнучкість у роботі.
Забезпечення стабільності кольорів
ICCsync автоматично синхронізує колірні профілі ICC між вашим Mac і монітором BenQ при зміні режимів кольору.
Синхронізація кольорів з Mac
Ексклюзивний режим M-book гарантує ідеальну відповідність кольорів Mac® та MacBook® Pro.
Творчість без обмежень
Налаштовуйте положення монітора для максимальної зручності. Завдяки можливості регулювання нахилу, повороту та зміни орієнтації ви завжди знайдете ідеальний кут для роботи або презентацій.
Колірний простір P3 дозволяє дизайнерам точно відтворювати ширший і насиченіший спектр кольорів, забезпечуючи їхню точність і відповідність на сумісних дисплеях.
Завжди точні та узгоджені кольори
Інтуїтивне керування кольорами та ефективне управління кольоровими профілями гарантують стабільну відповідність кольорів на різних дисплеях.
Nano Matte панелі зберігають точність кольору та контраст
Технологія BenQ Nano Matte Panel розсіює відблиски навколишнього світла, забезпечуючи точність кольорів, високу контрастність і комфорт для очей під час тривалих робочих сесій.
Інтуїтивне узгодження кольорів без калібратора
Зручний інтерфейс дозволяє легко синхронізувати кольори між MacBook® та монітором або між двома моніторами без необхідності використання калібратора.
Точніше узгодження кольорів із калібратором
Легка калібровка без досвіду. Дотримуйтесь візуальних підказок для програмної калібровки відповідно до міжнародних стандартів.
Кольори, яким можна довіряти
Технологія BenQ AQCOLOR забезпечує «Точне відтворення», гарантуючи заводське калібрування з точністю Delta E ≤ 2, широке охоплення 95% P3, рівномірність кольору по всій площині екрана та детальний звіт про калібрування. Всі характеристики проходять суворе тестування, щоб надати дизайнерам максимальну точність і впевненість у кольорах.
Галузеві стандарти
Широке охоплення затребуваних колірних просторів із ретельним налаштуванням температури кольору, гамма-кривої та яскравості.
Рівномірність зображення
Гарантована стабільність кольору від краю до краю як на одному моніторі, так і на декількох.
Гарантія точності
Ваш монітор точно передає задуману палітру кольорів із незалежною верифікацією для максимально точної репродукції.
Верифікація Pantone & Pantone SkinTone
Сертифікат Pantone та Pantone SkinTone робить цей дисплей ідеальним для професіоналів, які потребують максимальної точності у відтворенні реальних кольорів.
Сертифікація Calman Verified
Кожен дизайнерський монітор BenQ DesignVue проходить сертифікацію Calman Verified, гарантуючи якість зображення для творчих професіоналів.
Pantone Connect Premium
BenQ — перший бренд, який співпрацює з Pantone для мобільного додатку. Нові та існуючі власники професійних моніторів BenQ отримують один рік безкоштовного доступу до Pantone Connect Premium для цифрової точності кольорів у русі.
Універсальне підключення USB-C
Швидка передача даних та подача живлення до 90 Вт. Пристрої Thunderbolt 3/4 сумісні з USB-C на моніторах BenQ, забезпечуючи ефективність роботи без перешкод.
Послідовне з’єднання через DisplayPort MST
Технологія Multi-Stream Transport (MST) дозволяє розширювати робочу площу на декілька моніторів через вихід DisplayPort.
Вбудований KVM-перемикач
Функція KVM (клавіатура, відео, миша) дозволяє керувати двома системами з одного набору клавіатури та миші. Просто перемикайтеся між пристроями для підвищення ефективності.
BenQ Display Pilot 2
Інтерфейс Display Pilot 2 дозволяє налаштовувати функції, такі як ICCsync, режими кольорів та поділ робочого столу, підвищуючи зручність і гнучкість у роботі.
Забезпечення стабільності кольорів
ICCsync автоматично синхронізує колірні профілі ICC між вашим Mac і монітором BenQ при зміні режимів кольору.
Синхронізація кольорів з Mac
Ексклюзивний режим M-book гарантує ідеальну відповідність кольорів Mac® та MacBook® Pro.
Творчість без обмежень
Налаштовуйте положення монітора для максимальної зручності. Завдяки можливості регулювання нахилу, повороту та зміни орієнтації ви завжди знайдете ідеальний кут для роботи або презентацій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 9.3 кг |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 12000000 |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 5 мс |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Розгортка | |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | 100 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 29 |
| USB | USB 3.2 |
| Інтерфейси | USB Type C OUT |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Гучність вбудованних колонок | 3 + 3 Вт |
| Короткий опис | 27" 16:9 IPSпрофесійний РК монітор, 2560х1440, 100 Гц, 5 мс (GtG), 95% P3, HDR, KVM свіч, 1xHDMI 2. |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Контроль рівномірності підсвічування екрану |
| Потужність Power Delivery | До 90 Вт |
| Призначення | Графічний/веб дизайн, обробка відео (Color Critical) |
| Розширена колірна гамма | 95% DCI-P3 та 100% sRGB/Rec |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 609 ₴









