Монітор GIGABYTE G34WQC2 Gaming Monitor iгровий монiтор 34" VA 1500R 200Hz 1ms GTG 3440 x 1440 WQHD 2 x HDMI 2.0, 2 x DP 1.4
- Немає в наявності
- Код: 3737963
14 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ОСТАННІЙ ШТРИХ ДЛЯ ВАШОЇ ІГРОВОЇ СИСТЕМИ
Монітор часто залишається непомітним елементом системи, і його можливості нерідко недооцінюють. Насправді саме він допомагає повністю розкрити потенціал усіх компонентів ПК. Ігрові монітори GIGABYTE поєднують високі технічні характеристики та якісне виконання, дозволяючи насолоджуватися максимальною продуктивністю без зайвих витрат.
ПРОСТИЙ, АЛЕ СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Лаконічний вигляд відображає філософію дизайну ігрової серії GIGABYTE — мінімалізм і практичність. Міцна підставка та матове покриття не лише додають естетики, а й підвищують зручність щоденного використання.
ІДЕАЛЬНИЙ КУТ ОГЛЯДУ
Ігровий монітор GIGABYTE оснащений фірмовою ергономічною підставкою, що забезпечує широкі можливості регулювання висоти та нахилу для комфортного перегляду.
Монітор часто залишається непомітним елементом системи, і його можливості нерідко недооцінюють. Насправді саме він допомагає повністю розкрити потенціал усіх компонентів ПК. Ігрові монітори GIGABYTE поєднують високі технічні характеристики та якісне виконання, дозволяючи насолоджуватися максимальною продуктивністю без зайвих витрат.
ПРОСТИЙ, АЛЕ СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Лаконічний вигляд відображає філософію дизайну ігрової серії GIGABYTE — мінімалізм і практичність. Міцна підставка та матове покриття не лише додають естетики, а й підвищують зручність щоденного використання.
ІДЕАЛЬНИЙ КУТ ОГЛЯДУ
Ігровий монітор GIGABYTE оснащений фірмовою ергономічною підставкою, що забезпечує широкі можливості регулювання висоти та нахилу для комфортного перегляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 3440×1440 |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Частота поновлення | 200 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 9.2 кг |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 4000 |
| Час відгуку | 1 мс |
| Яскравість | 450 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 37 |
| Інтерфейси | 2xDisplayPort |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Поворотна підставка |
| Гучність вбудованних колонок | 2 x 2 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Короткий опис | iгровий монiтор 34" VA 1500R 200Hz 1ms GTG 3440 x 1440 (WQHD) 2 x HDMI 2.0, 2 x DP 1.4 |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Операційна система | Немає |
| Особливості | Black eQualizer |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Розширена колірна гамма | 95% DCI-P3 |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 999 ₴









