Підвищуйте продуктивність щодня
ASUS VA27DQFS — це 27-дюймовий Full HD монітор із безрамковою IPS-панеллю, який забезпечує чітке зображення, насичені кольори та комфортний перегляд під будь-яким кутом. Частота оновлення 100 Гц у поєднанні з технологією Adaptive-Sync усуває розриви кадрів і ривки, даруючи максимально плавну роботу з відео, іграми та повсякденними завданнями. Ергономічна підставка з регулюванням нахилу, повороту, висоти та обертання, а також сертифіковані TÜV Rheinland технології Flicker-Free і Low Blue Light гарантують комфорт навіть під час тривалої роботи.
Реалістичне зображення з кутами огляду 178°
IPS-панель із широкими кутами огляду 178° по горизонталі та вертикалі дозволяє насолоджуватися якісним і яскравим зображенням практично з будь-якої позиції без спотворень кольору.
Плавність руху з технологією 100Hz SmoothMotion
Монітор оновлює зображення у 1,67 раза швидше, ніж стандартні 60-герцові дисплеї. Завдяки 100 Гц та Adaptive-Sync анімація виглядає плавніше, відео — чіткіше, а повсякденна робота й казуальні ігри стають значно комфортнішими.
Зручність без зайвих рухів
Практичний елемент у конструкції дозволяє розмістити смартфон, візитки або дрібні аксесуари прямо на моніторі, зберігаючи робочий стіл охайним і впорядкованим.
Розширені можливості підключення
HDMI та DisplayPort дають змогу одночасно підключити комп’ютер, ноутбук або інші пристрої без постійного перепідключення кабелів. Також передбачені VGA, два порти USB-A для периферії та наскрізний аудіороз’єм для навушників — сумісність із широким спектром техніки гарантована.
Ергономіка без компромісів
Гнучке регулювання нахилу, повороту, висоти та обертання екрана допомагає легко налаштувати ідеальне положення. Поворот на 90° у портретний режим особливо зручний для роботи з довгими документами, програмування або веб-серфінгу.
Захист зору з фільтром синього світла
Інтуїтивний фільтр синього світла з гнучкими налаштуваннями зменшує шкідливий вплив на очі та легко керується через екранне меню.
Технологія ASUS Flicker-Free
Зменшення мерехтіння екрана допомагає знизити навантаження на очі, запобігаючи втомі, головному болю та дискомфорту навіть після багатогодинної роботи.
Компактність і економія простору
Монітор сумісний із фірмовим кріпленням ASUS Mini-PC Kit (MKT03), яке дозволяє встановити NUC або міні-ПК на задній частині підставки, звільнивши робочий простір і зробивши його максимально охайним.
ASUS VA27DQFS — це 27-дюймовий Full HD монітор із безрамковою IPS-панеллю, який забезпечує чітке зображення, насичені кольори та комфортний перегляд під будь-яким кутом. Частота оновлення 100 Гц у поєднанні з технологією Adaptive-Sync усуває розриви кадрів і ривки, даруючи максимально плавну роботу з відео, іграми та повсякденними завданнями. Ергономічна підставка з регулюванням нахилу, повороту, висоти та обертання, а також сертифіковані TÜV Rheinland технології Flicker-Free і Low Blue Light гарантують комфорт навіть під час тривалої роботи.
Реалістичне зображення з кутами огляду 178°
IPS-панель із широкими кутами огляду 178° по горизонталі та вертикалі дозволяє насолоджуватися якісним і яскравим зображенням практично з будь-якої позиції без спотворень кольору.
Плавність руху з технологією 100Hz SmoothMotion
Монітор оновлює зображення у 1,67 раза швидше, ніж стандартні 60-герцові дисплеї. Завдяки 100 Гц та Adaptive-Sync анімація виглядає плавніше, відео — чіткіше, а повсякденна робота й казуальні ігри стають значно комфортнішими.
Зручність без зайвих рухів
Практичний елемент у конструкції дозволяє розмістити смартфон, візитки або дрібні аксесуари прямо на моніторі, зберігаючи робочий стіл охайним і впорядкованим.
Розширені можливості підключення
HDMI та DisplayPort дають змогу одночасно підключити комп’ютер, ноутбук або інші пристрої без постійного перепідключення кабелів. Також передбачені VGA, два порти USB-A для периферії та наскрізний аудіороз’єм для навушників — сумісність із широким спектром техніки гарантована.
Ергономіка без компромісів
Гнучке регулювання нахилу, повороту, висоти та обертання екрана допомагає легко налаштувати ідеальне положення. Поворот на 90° у портретний режим особливо зручний для роботи з довгими документами, програмування або веб-серфінгу.
Захист зору з фільтром синього світла
Інтуїтивний фільтр синього світла з гнучкими налаштуваннями зменшує шкідливий вплив на очі та легко керується через екранне меню.
Технологія ASUS Flicker-Free
Зменшення мерехтіння екрана допомагає знизити навантаження на очі, запобігаючи втомі, головному болю та дискомфорту навіть після багатогодинної роботи.
Компактність і економія простору
Монітор сумісний із фірмовим кріпленням ASUS Mini-PC Kit (MKT03), яке дозволяє встановити NUC або міні-ПК на задній частині підставки, звільнивши робочий простір і зробивши його максимально охайним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Час відгуку | 1 мс |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 13 |
| Інтерфейси | 2 x USB 3.2 |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Кабелі в комплекті | USB |
| Короткий опис | Монітор IPS 27",1920*1080,100 ГЦ |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Операційна система | Немає |
| Особливості | Adaptive Sync |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 049 ₴












