
Екран ATRIA ECO MWM-AV-60 настінний механічнийECO-серія 85" 1:1 153*153см
- В наявності
- Код: 3260362
1 650 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний проекційний екран Atria ECO MWM-AV-60 виглядає як абсолютно біле полотно, яке зручно кріпиться під стелею. Його можна згортати і розгортати по мірі потреби. Досить потягнути екран за скобу або гачок в нижній частині корпусу.
Пропонований екран має розмір 153х153 см. Так людина, що сидить від проекційного екрану на відстані більше 3-х метрів, може зазначити для себе всі подробиці трансльованого зображення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atria |
| Колір | Білий |
| Розміри екрану | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 100 мм |
| Діагональ екрану | 85 дюйм |
| Співвідношення сторін | 1:1 |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Проекційний екран |
| Коротрий опис | екран настінний механічнийECO-серія 85"(1:1)153*153см |
| Країна виробництва | China |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Пульт ДУ | Немає |
| Розміри екрану, см | 153x153 |
| Тип проекційного екрану | Ручний рулонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴



