MSI MAG 275CF X24 — ігровий монітор для максимального занурення
MSI MAG 275CF X24 — це монітор, створений для геймерів, яким важлива швидкість, плавність та чіткість зображення. Оснащений Full HD матрицею 1920×1080, частотою оновлення 240 Гц і надшвидким часом відгуку 0,5 мс (GtG, мін.), він забезпечує миттєву реакцію та високу деталізацію у динамічних сценах. Підтримка HDR покращує контрастність і робить тіні та світлі ділянки більш реалістичними, створюючи ефект повного занурення в гру.
Монітор чудово підходить для змагальних FPS-шутерів, RPG/MMORPG, а також для авіа- та автосимуляторів.
Плавний геймплей без розривів
Технологія Adaptive Sync синхронізує частоту оновлення монітора з роботою GPU, усуваючи розриви кадрів та підлагування. Це гарантує максимально плавне, чітке та комфортне зображення навіть у найдинамічніших моментах.
Ключові переваги
MSI MAG 275CF X24 — це монітор, створений для геймерів, яким важлива швидкість, плавність та чіткість зображення. Оснащений Full HD матрицею 1920×1080, частотою оновлення 240 Гц і надшвидким часом відгуку 0,5 мс (GtG, мін.), він забезпечує миттєву реакцію та високу деталізацію у динамічних сценах. Підтримка HDR покращує контрастність і робить тіні та світлі ділянки більш реалістичними, створюючи ефект повного занурення в гру.
Монітор чудово підходить для змагальних FPS-шутерів, RPG/MMORPG, а також для авіа- та автосимуляторів.
Плавний геймплей без розривів
Технологія Adaptive Sync синхронізує частоту оновлення монітора з роботою GPU, усуваючи розриви кадрів та підлагування. Це гарантує максимально плавне, чітке та комфортне зображення навіть у найдинамічніших моментах.
Ключові переваги
- Rapid VA-матриця — забезпечує надшвидкий відгук 0,5 мс (GtG, мін.), а також природні кольори та хорошу яскравість.
- 240 Гц — ультраплавний геймплей та точніша реакція на кожен рух.
- AI Vision — інтелектуальне покращення зображення, що підсвічує темні ділянки та підсилює яскравість і насиченість кольорів для кращої видимості.
- Less Blue Light — технологія зниження інтенсивності шкідливого синього світла (415–455 нм), що зменшує навантаження на очі під час тривалих ігрових сесій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 100000000 |
| Контрастність хххх:1 | 4000 |
| Час відгуку | 0.5 мс |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | 2xHDMI |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Короткий опис | Монітор VA 27" FHD (1920 x 1080) Curved 1500R 0.5ms 240Hz 178/178 2*HDMI/DP |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Операційна система | Немає |
| Особливості | Adaptive Sync |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Розширена колірна гамма | 85% AdobeRGB |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 499 ₴









