Монітор LENOVO T34WD-40 34" 21:9 VA вигнутий РК 3440х1440, 120 Гц, 4 мс, HDR, 1xHDMI 2.1/1xDP 1.4/3xUSB 3.2/1xUSB-C
- Немає в наявності
- Код: 3733327
18 128 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Панорамне зображення, повне занурення
ThinkVision T34wd-40 (64AEGAT1UA) — це ідеальне рішення для тих, хто прагне отримати максимум від робочого дня чи перегляду мультимедійного контенту. Завдяки широкому дисплею формату 21:9 з роздільною здатністю WQHD (3440x1440) монітор дозволяє буквально побачити більше і працювати зручніше. Його вигнута форма (1500R) створює ефект повного занурення, забезпечуючи комфорт для очей навіть під час тривалого використання. А якщо ваша робота чи хобі потребують точного відображення кольорів, то ви оціните охоплення 99% sRGB і 99% BT.709 – це чудовий вибір як для професійних завдань, так і для розваг.
Чіткість і глибина в кожному пікселі
ThinkVision T34wd-40 має високоякісний 34-дюймовий VA-дисплей з яскравістю 300 ніт та контрастністю 3000:1. Його антиблікове покриття гарантує зручність роботи за будь-якого освітлення. Завдяки частоті оновлення до 120 Гц та швидкому часу відгуку (4 мс в режимі Extreme), рух у відео чи іграх виглядає чітким і без затримок. Монітор підтримує 16,7 мільйонів кольорів, що забезпечує реалістичне та детальне зображення. З ним навіть найдрібніші деталі побачити легко, адже рівень чіткості — 110 точок на дюйм — гарантує високу якість у кожному пікселі.
Працюйте зручно — підключайтесь легко
Модель продумана для максимального комфорту. Монітор можна нахиляти, обертати та регулювати висоту (до 155 мм), що дозволяє налаштувати його саме під ваші потреби. Завдяки сертифікаціям Eyesafe® Certified 2.0 та TÜV Rheinland® Low Blue Light ваші очі будуть захищені від шкідливого впливу синього світла та мерехтіння, незалежно від тривалості роботи. Потрібно підключити декілька пристроїв? Для цього є USB-C порти, HDMI 2.1, DisplayPort 1.4 та навіть Ethernet-порт.
Комфорт, контроль, відповідальність
ThinkVision T34wd-40 підтримує сучасний підхід до екології: він має сертифікацію ENERGY STAR®, TCO 10 та EPEAT Gold. До того ж монітор інтегрується з Lenovo Accessories and Display Manager, що полегшує управління налаштуваннями та підхід до роботи. Спеціальні функції, такі як HDR10 та Smart Power, оптимізують енергію та забезпечують дійсно ефективний процес використання.
Цей монітор — це не просто дисплей. Це ваш новий робочий простір, який легко адаптується до потреб і допомагає реалізовувати всі ваші плани.
ThinkVision T34wd-40 (64AEGAT1UA) — це ідеальне рішення для тих, хто прагне отримати максимум від робочого дня чи перегляду мультимедійного контенту. Завдяки широкому дисплею формату 21:9 з роздільною здатністю WQHD (3440x1440) монітор дозволяє буквально побачити більше і працювати зручніше. Його вигнута форма (1500R) створює ефект повного занурення, забезпечуючи комфорт для очей навіть під час тривалого використання. А якщо ваша робота чи хобі потребують точного відображення кольорів, то ви оціните охоплення 99% sRGB і 99% BT.709 – це чудовий вибір як для професійних завдань, так і для розваг.
Чіткість і глибина в кожному пікселі
ThinkVision T34wd-40 має високоякісний 34-дюймовий VA-дисплей з яскравістю 300 ніт та контрастністю 3000:1. Його антиблікове покриття гарантує зручність роботи за будь-якого освітлення. Завдяки частоті оновлення до 120 Гц та швидкому часу відгуку (4 мс в режимі Extreme), рух у відео чи іграх виглядає чітким і без затримок. Монітор підтримує 16,7 мільйонів кольорів, що забезпечує реалістичне та детальне зображення. З ним навіть найдрібніші деталі побачити легко, адже рівень чіткості — 110 точок на дюйм — гарантує високу якість у кожному пікселі.
Працюйте зручно — підключайтесь легко
Модель продумана для максимального комфорту. Монітор можна нахиляти, обертати та регулювати висоту (до 155 мм), що дозволяє налаштувати його саме під ваші потреби. Завдяки сертифікаціям Eyesafe® Certified 2.0 та TÜV Rheinland® Low Blue Light ваші очі будуть захищені від шкідливого впливу синього світла та мерехтіння, незалежно від тривалості роботи. Потрібно підключити декілька пристроїв? Для цього є USB-C порти, HDMI 2.1, DisplayPort 1.4 та навіть Ethernet-порт.
Комфорт, контроль, відповідальність
ThinkVision T34wd-40 підтримує сучасний підхід до екології: він має сертифікацію ENERGY STAR®, TCO 10 та EPEAT Gold. До того ж монітор інтегрується з Lenovo Accessories and Display Manager, що полегшує управління налаштуваннями та підхід до роботи. Спеціальні функції, такі як HDR10 та Smart Power, оптимізують енергію та забезпечують дійсно ефективний процес використання.
Цей монітор — це не просто дисплей. Це ваш новий робочий простір, який легко адаптується до потреб і допомагає реалізовувати всі ваші плани.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 3440×1440 |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Частота поновлення | 120 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 15.6 кг |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 3000000 |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 4 мс |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Розгортка | |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | 120 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 30 |
| USB | USB 3.2 |
| Інтерфейси | USB Type C OUT |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Властивості підставки | Поворотна підставка |
| Кабелі в комплекті | USB Type C |
| Короткий опис | 34" 21:9 VA вигнутий РК монітор, 3440х1440, 120 Гц, 4 мс, HDR, 1xHDMI 2.1/1xDP 1.4/3xUSB 3.2/1xUSB-C |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | USB Type-C Power Delivery |
| Потужність Power Delivery | До 100 Вт |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 128 ₴










