


Проектор OPTOMA W400LVe WXGA,4000Lm,25000:1,1.55-1.73:1,10W,HDMI,RS232,USB A,6/10/15
- В наявності
- Код: 3699410
18 350 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проектор Optoma ідеально підходить для проектування під час різних ділових або особистих зустрічей або під час навчання. Проектор може похвалитися чіткою та яскравою презентацією з дивовижними кольорами, тривалим терміном служби лампи, набором енергозберігаючих функцій, що відображається в його низьких експлуатаційних витратах, а також широким діапазоном входів, які дозволяють легко підключити до проектор.
Завдяки роздільній здатності WXGA 1280 × 800, високій яскравості 4000 лм і контрасту 25000: 1 ви можете дивитись усі проекції в найкращій якості. Кожен текст, зображення, графік та відео будуть чіткими, чіткими та ідеально розбірливими, так що всі учасники можуть повністю зосередитися та постійно перебувати в зображенні.
Окрім ідеально чіткого, чіткого і розбірливого зображення, цей проектор також має чіткий і чіткий звук, який забезпечується вбудованим динаміком потужністю 10 Вт.
Завдяки роздільній здатності WXGA 1280 × 800, високій яскравості 4000 лм і контрасту 25000: 1 ви можете дивитись усі проекції в найкращій якості. Кожен текст, зображення, графік та відео будуть чіткими, чіткими та ідеально розбірливими, так що всі учасники можуть повністю зосередитися та постійно перебувати в зображенні.
Окрім ідеально чіткого, чіткого і розбірливого зображення, цей проектор також має чіткий і чіткий звук, який забезпечується вбудованим динаміком потужністю 10 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optoma |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип матриці | DLP |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1280x800 |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | Да |
| Інтерфейси | USB (A) |
| Інтерфейси (вхід) | Аудіо вхід - 1 шт ;. Аудіо вихід - 1 шт ;. Композитний відео (RCA) - 1 шт .; HDMI — 1 шт.; VGA в (D-Sub) - 1 шт .; VGA вихід (D-Sub) - 1 шт ;. USB 2.0 - 1 шт ;. RS-232 — 1 шт. |
| Вид | Проєктор |
| Джерело світла | Лампа розжарення |
| Динамік (Вт) | 1*10 Вт |
| Застосування проектора | Для офісу і мобільних презентацій |
| Коефіцієнт масштабування | 1.1x |
| Контрастність xxxx:1 | 25000 |
| Коротрий опис | Проектор W400LVe(WXGA,4000Lm,25000:1,1.55-1.73:1,10W,HDMI,RS232,USB A,6/10/15 |
| Країна виробництва | China |
| Підтримка 3D | + |
| Сумка | Немає |
| Термін служби ламп | 6000 |
| Термін служби лампи у економічному режимі | 10000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 350 ₴



