Проектор OPTOMA X309ST XGA,3700Lm,25000:1, 6/10/15,0.617:1,10W,HDMI,USB
- В наявності
- Код: 3698435
24 190 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ультракороткофокусний проектор, яскравий і компактний
З легкістю створюйте яскраві і живі презентації в будь-який час дня. Цей ультракороткофокусний проектор, розроблений для невеликих конференц-залів та навчальних аудиторій, володіє дивовижною передачею кольору, тривалим терміном служби лампи та функцією енергозбереження, зниження вартість експлуатації проектора.
Кілька входів, живлення від USB і вбудований динамік забезпечує зручність настройки, зокрема вони відмінно підходять для підключення до ноутбука, ПК або програвача Blu-ray для отримання чітких зображень і чистого звуку. Ви навіть можете під'єднати адаптер HDMI для бездротових презентацій.
Портативний і легкий, проектор можна легко встановити або взяти з собою для виїзних зустрічей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optoma |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип матриці | DLP |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1024x768 |
| Світловий потік | 3700 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | Да |
| Інтерфейси | USB (A) |
| Інтерфейси (вхід) | RS-232*1, HDMI*1, USB-A 2.0*1,VGA*2, mini-jack 3.5 мм*2, RCA*1 |
| Вбудована можливість | вбудовані динаміки, 3D |
| Вид | Проєктор |
| Джерело світла | Лампа розжарення |
| Динамік (Вт) | 10 |
| Застосування проектора | Для освіти |
| Коефіцієнт масштабування | Немає |
| Комплектність | пульт дистанційного керування, шнур живлення, інструкція |
| Контрастність xxxx:1 | 25000 |
| Коротрий опис | Проектор X309ST (XGA,3700Lm,25000:1, 6/10/15,0.617:1,10W,HDMI,USB) |
| Корреція трапеції | ±40° |
| Країна виробництва | China |
| Порти управління | RS-232*1, HDMI*1, USB-A 2.0*1,VGA*2, mini-jack 3.5 мм*2, RCA*1 |
| Прекційне відношення | 0.617 :1 |
| Підтримка 3D | + |
| Сумка | Немає |
| Термін служби ламп | 6000 |
| Термін служби лампи у економічному режимі | 10000/15000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 190 ₴








