Проектор ACER S1286HN DLP,4000lm,XGA,25000:1,HDMI
- В наявності
- Код: 3309624
32 255 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проектори Acer серії Education забезпечують чіткість великих зображень як на відстані, так і при близькому розташуванні перед екраном. Завдяки цьому вони ідеально підходять для навчальних аудиторій та будь-яких невеликих приміщень. Висока роздільність забезпечує чітке та детальне відтворення великих зображень, а функції підсилення кольору – насиченість барв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип матриці | DLP |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1024x768 |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | Да |
| Інтерфейси | USB (A) |
| Інтерфейси (вхід) | 2*HDMI, 1*VGA in, 1*VGA out,2*USB(A),1*RCA, Stereo mini jack in*1, Stereo mini jack out*1, RS232*1,RJ45*1 |
| Вид | Проєктор |
| Джерело світла | LED |
| Динамік (Вт) | 16W |
| Застосування проектора | Для офісу і мобільних презентацій |
| Комплектність | Шнур живлення, Кабель VGA, Пульт, Акумулятор для пульта, Кришка об'єктива, Посібник користувача (CD-ROM), Короткий посібник |
| Контрастність xxxx:1 | 25000 |
| Коротрий опис | проєктор S1286HN (DLP,4000lm,XGA,25000:1,HDMI) |
| Корреція трапеції | +/-15° (Vertical, Manual), +/-10° (Horizontal, Manual), 4-Corner adjustment |
| Країна виробництва | China |
| Прекційне відношення | 0.617:1 |
| Підтримка 3D | + |
| Термін служби ламп | 5000 |
| Термін служби лампи у економічному режимі | 10000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 255 ₴








