Проектор OPTOMA HZ146X-W Laser,FHD,3800Lm,2000000:1,1.48-1.62:1,2*HDMI,USB-A,RS232,15W, 30000г
- В наявності
- Код: 3727479
38 250 ₴
Проєктор Optoma HZ146X-W є одним з найкомпактніших і простіших лазерних проєкторів. Він розроблений для безперервної роботи без обслуговування, має яскравість 3800 люмен і надає потужне зображення. Завдяки гнучким функціям встановлення та широким можливостям підключення він представлений у компактному формфакторі.
Optoma HZ146X-W споживає на 45% менше енергії порівняно з ламповими проєкторами Optoma. Технологія DuraCore забезпечує тривалий термін служби до 30 000 годин, не вимагаючи заміни лампи та мінімізуючи технічне обслуговування. Лазерне джерело світла не містить ртуті, що сприяє більшій турботі про навколишнє середовище. Додатковою перевагою є те, що HZ146X-W оснащений зовнішнім джерелом живлення, що забезпечує більшу надійність, портативність та енергоефективність.
Проєктор HZ146X-W призначений для переглядів улюблених спортивних ігор, фільмів та відеоігор. Підтримує перегляд 3D-контенту з будь-яких джерел та навіть з 3D-програвачів Blu-ray та ігрових консолей. А наявність динаміків дозволить зекономити на купівлі акустичної системи або колонок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optoma |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип матриці | DLP |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | Да |
| Інтерфейси | USB (B) |
| Вид | Проєктор |
| Джерело світла | Лазер |
| Динамік (Вт) | 1х15 Wt |
| Застосування проектора | Для офісу і мобільних презентацій |
| Контрастність xxxx:1 | 2000000 |
| Коротрий опис | Проектор HZ146X-W(Laser,FHD,3800Lm,2000000:1,1.48-1.62:1,2*HDMI,USB-A,RS232,15W, 30000г) |
| Корреція трапеції | H=±30°, V=±30° |
| Країна виробництва | China |
| Порти управління | 2 x HDMI 2.0, 1 x Audio 3.5mm, 1 x USB-A power 1.5A, 1 x RS232 |
| Прекційне відношення | 1.1 х |
| Підтримка 3D | + |
| Світловий потік | 3800 Ansi Lm лм |
| Сумка | Немає |
| Термін служби лампи у економічному режимі | 30000 |
- Ціна: 38 250 ₴








