Інтерактивна сенсорна панель ProLite TW2424AS-B1 - чудовий вибір для приміщень із високим ступенем використання. Панель IPS, інтегрована в тонку та елегантну рамку, забезпечує відмінну передачу кольорів з широкими кутами огляду і помітно більш чітке зображення. Сенсорна технологія In-cell 10tp PCAP забезпечує плавні та природні відчуття від дотику. Цей монітор може працювати в альбомній, портретній та лицьовій орієнтації в режимі 24/7. Завдяки встановленій операційній системі Android 12 можна легко налаштовувати монітор, встановлюючи програми безпосередньо на нього.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 19 |
| EAN | 4948570122943 |
| VESA | Є |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага | 6140 кг |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудовані колонки | Є |
| Висота | 130 |
| Гарантія | 36 |
| Гучність вбудованних колонок | 5 Вт + 5 Вт |
| Довжина: | 640 |
| Діагональ екрану | 23,6 - 25,99 |
| Діагональ, дюйми | 23.8" |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Код виробника | TW2424AS-B1 |
| Колір корпусу | Black |
| Контраст статичний | 1000:1 |
| Короткий опис | 23.8" 16:9 сенсорний IPS РК монітор, 1920х1080, проекційно-ємністна технологія, ОС Android 12, 1xHDM |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1080 |
| Поверхня екрану | Глянцева |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Технологія сенсорного екрану | Проекційно-ємнісна |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Тип товару | Монітор |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| Формат екрану | Широкоформатний 16:9 |
| Час реакції, мс | 14 |
| Ширина | 410 |
| Яскравість, Кд/м2 | 250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 269 ₴











